reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci - badania profilaktyczne, szczepienia, pielęgnacja

reklama
A ja sie szczepie co roku i nawet jak zachoruj to dosyc lagodny ma to przebieg...
No ale poczytalam, ze niby jak sie czlowiek zaszczepi raz to musi juz potem ciagle no i w sumie to nie wiem... Jak pisze - szczepie sie co roku (wykatkiem byla jesien kiedy bylam w ciazy).
No ale teraz to juz sama nie wiem...:confused::confused::confused:
 
Ja się nie szczepię, bo jak choruję to mam zazwyczaj bakteryjne zapalenie gardła-krtani, no ale teraz to chyba przechodzę infekcję wirusową, to pewnie ta panująca grypa :-(
 
Czy któraś z was szczepiła już dzieci potrójną szczepionką dawką przypominającą?
I drugie pytanie, jak u waszych dzieci przedstawia się sprawa cięmiączka? U nas nadal nie do końca zrośnięte. Czy podajecie waszym dzieciom jeszcze witaminę D?
 
Jeszcze nie szczepiliśmy, Witaminki D jeszcze nie daję, ale już niedługo kupię bo coraz mniej tego słońca.... Będę dawać obydwojgu, pozdro

Aga
 
Czy któraś z was szczepiła już dzieci potrójną szczepionką dawką przypominającą?
I drugie pytanie, jak u waszych dzieci przedstawia się sprawa cięmiączka? U nas nadal nie do końca zrośnięte. Czy podajecie waszym dzieciom jeszcze witaminę D?


No własnie u nas dziwna sprawa bo kiedys główka była twarda a teraz czuje od dwoch miesięcy niezrosnięte ciemiączko:confused:, wit D nie daje ale chyba zaczac powinnam tylko ze daje mu taki syrop na apetyt multiwitaminowy i wyczytałam, ze ma w składzie wit D:baffled: sama już nie wiem. A o tej szczepionce to też nic nie wiem:baffled:
 
Jak Jas mial szczepienie na odre/swinke/rozyczke to M pytal lekarki o ciemiaczko i bylo jeszcze nie do konca zarosniete, ale powiedziala zeby nie dawac witaminy D ttylko Vibowit Bobas, chyba zeby go nie chcial to wtedy jednak witamine. No ale Jas wybredny nie jest i do kolacji pije Vibowit bez mrugniecia okiem :tak:
Jak wtedy byl na ty mszczepieniu to powiedziala zeby okolo polowy pazdziernika przyjsc na ten Infanrix znowu, ale postanowilam ze pojde w listopadzie. Jest w kalendarzu szczepien ze okolo 16-18 miesiecy bodajze, wiec spokojnie zdazymy :-)
 
reklama
my teoretycznie mielismy przyjsc w pazdzierniku, ale dam sobie spokoj poki co i pojdziemy za miesiac.
Fajnie, ze Karolcia ma jzu wszystko za soba :tak:
 
Do góry