reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci mogą jeść grzyby?

reklama
Gdzieś słyszałam, że po trzecim roku życia można... Jednak nie rozumiem po co to robić, grzyby są ciężkostrawne i nie mają wartości odżywczych,witamin, a wiele się ryzykuje, nawet życie dziecka. Ja jestem na nie.
 
pieczarki np w zapiekance sa wg mnie ok jesli wiadomo ze sa to pieczarki ale lesne nie wiadomego pochodzenia dziękuje bardzo... sama kiedys zbierałam grzyby usmazyłam i zjadłam ... i 3 dni spedziłam w łazience od tamtego czasu nic oprocz pieczarek nie jadam :eek: a tj wyzej grzyby nie sa az takim rarytasem by ryzykowac zycie i watrobe malego czlowieka :/ mnie np pogonilo po tych grzybach a co byloby z takim malym dzieckiem ?
 
Mi się obiło o uszy że do 8 czy 9 roku życia dzieciom nie powinno isę dawać grzybów... Ja moim nie daje, ewentualnie sladowe ilosci pieczarek na pizzy czy w zupie, ale leśnych grzybów, mimo tego ze prawdziwki u nas obrodziły w tym roku, to dzieciom ich nie daję.
 
Do góry