reklama

Dzieci mogą jeść grzyby?

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez Ola_1978, 20 Wrzesień 2013.

1. Ola_1978

Ola_1978 Początkująca w BB

2. agoosiaaa21

agoosiaaa21 Mama Kacperka i Oli :)

Gdzieś słyszałam, że po trzecim roku życia można... Jednak nie rozumiem po co to robić, grzyby są ciężkostrawne i nie mają wartości odżywczych,witamin, a wiele się ryzykuje, nawet życie dziecka. Ja jestem na nie.

3. reklama
  4. Magdzik20

Magdzik20 Fanka BB :)

ja osobiście dziecku nie daję grzybów ew. zje zupę pieczarkową i na tym koniec ;-)

5. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

6. ironia

ironia Mamusia Benia

pieczarki np w zapiekance sa wg mnie ok jesli wiadomo ze sa to pieczarki ale lesne nie wiadomego pochodzenia dziękuje bardzo... sama kiedys zbierałam grzyby usmazyłam i zjadłam ... i 3 dni spedziłam w łazience od tamtego czasu nic oprocz pieczarek nie jadam :eek: a tj wyzej grzyby nie sa az takim rarytasem by ryzykowac zycie i watrobe malego czlowieka :/ mnie np pogonilo po tych grzybach a co byloby z takim malym dzieckiem ?

7. Anulek01

Anulek01 Aktywna w BB

Mi się obiło o uszy że do 8 czy 9 roku życia dzieciom nie powinno isę dawać grzybów... Ja moim nie daje, ewentualnie sladowe ilosci pieczarek na pizzy czy w zupie, ale leśnych grzybów, mimo tego ze prawdziwki u nas obrodziły w tym roku, to dzieciom ich nie daję.

Poleć forum