reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci na Nutranigenie

Dołączył(a)
2 Lipiec 2011
Postów
3
Miasto
sanok
Kochani od jakiś 2 miesięcy karmię dziecko mlekiem modyfikowanym. Ciągle nie mogłam utrafić na odpowiednie po wszystkich robiła zielone kupki lekarz stwierdził że to może być alergia na mleko i zapisał Nutramigen który Ada je od tygodnia. Na razie jest bez większych zmian ale cierpliwie czekam. Jak wygląda dieta dziecka na Nutramigenie czy trzeba szczególnie uważać na produkty zawierające mleko.Wcześniej gdy karmiłam Adę piersią podawałam jej również kaszki mleczno-ryżowe czy jogurty dla małych dzieci lub deserki owocowo-jogurtowe i nigdy nie miała zielonych kupek dopiero gdy przestałam karmić piersią i przeszłam na mleko modyfikowane zaczęły się tego typu problemy. Czy to oznacza że teraz nie powinnam jej podawać jogurtów lub deserków z twarożkiem?
 
reklama
Nie wygląda by twoja córcia miała alergie na mleko, zwłąszcza że to objawia sie przede wszystkim zmianami skórnymi. Jęsli zielone kupy byłyby spowodowane alergia na mleko to na nutamigenei powinny coalkowice ustapić bo to preparat, który jest tzw. wysokim hydrolizatem
 
Do góry