reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzieci na plaży ,czy powinny byc na golasa?

paulista

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2016
Postów
120
Miasto
warszawa
hej dziewczyny
Jakie jest Wasze zdanie odnośnie małych dzieci biegających na golasa po plaży? Czy takim brzdąca rok czy dwa latka zakładać stroje kąpielowe czy nie? Ja synkowi 1.5 roku zakładałam takie kąpielówki bo często siadał na piachu i sie bawił,ale mnóstwo starszych dzieci bylo nago.Co o tym myślicie ?
 
reklama
właśnie dlatego napisałam do Was co o tym myślicie ,bo niestety komentarze niektórych osób na plazy były bezcenne np. "jak taki bobas moze latać na golasa i wszędzie sikać" albo inny "taki maluch i meczy sie w kąpielówkach..." "co za rodzice ,że puszczają nago i wszyscy patrzą"
 
Mnie dzieci nago nie przeszkadzają. Jesli ktoś w tym widzi coś gorszącego to już ten ktoś ma coś z głową. Względy hgieniczne typu "piasek się nasypie" to jakaś abstrakcja. Pomyślałby kto, że w majtki się nie sypie i woda (!) się nie przedostaje.
Względy higieniczne "siku i kupa" owszem. Przy czym umówmy się, siku do wody i na plażę idzie i tak. No chyba, że ktoś wypuszcza dziecko w pampersie. Kąpielówki (jedno czy wielorazowe), żeby zatrzymać "dwójkę" jak najbardziej i tak robię ze swoim dzieckiem. W domu na ogródku w basenie lata i wietrzy goły tyłek.
 
reklama
reklama
Tak jakbym nie zamieściła w internecie zdjęcia mojego dziecka na golasa (a w sumie żadnego nie mam bo nie robię takich gdzie cos widać) tak samo nie pozwoliłabym żeby biegało na golasa.
Nigdy nie wiesz z kim jesteś na plaży.
Ale mówię tu o swoim dziecku.
Nie zamierzam kwestionować decyzji innych mam, to ich sprawa.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry