reklama

Dzieci nietolerujące warzyw

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez sylvanas, 20 Kwiecień 2011.

1. sylvanas

sylvanas Mamusia Kajtusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  2. kasiagie

kasiagie Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pierwsze słyszę...

3. reklama
  4. sylvanas

sylvanas Mamusia Kajtusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    w sensie nie chcące ich jeść ;)

5. ola652

ola652 Mamusia Adrianka!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nie rozumiem jak to nie chce jeść?? jeśli dziecko dostaje od maleńkości warzywa i owoce i rodzice normalnie do tego podchodzą to dlaczego by miało nie jeść? moje dziecko codziennie dostaje na obiad surówkę a w przedszkolu na drugie śniadanie tylko owoce i warzywa i nie mamy problemu.

6. polianna

polianna Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Niestety moje nie je... tzn zje tylko w postaci zupy ( i to nie wiedzieć czemu tylko u babci). Trochę w tym mojej winy,bo nie dopilnowałam od początku a później nie potrafiłam zachęcić... Z owocami jest troche lepiej,ale moja mała "je oczami" i gdy tylko zobaczy jakąś plamkę,albo coś nieapetycznie wyglądającego to ucieka...

7. ola652

ola652 Mamusia Adrianka!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    może wystarczy próbować, trochę sie pobawić tym jedzeniem, podotykac, moj maly kiedys nie chial jesc salaty nie rozumial zbytnio co to jest i po co to sie je? ale zachecialm go zeby zemna rwal salate do obiadu, pokrojone pomidory wkladal do miski itd i sie przyzwyczaił, a moze musi przyjsc taki czas zeby mala sama zechciała cos zjesc :) u nas je sie sporo owocow i warzyw i jest to tak normalne jak jedzienie chleba a i w przedszkolu cieszy mnie to ze dzieci jedza bo to co pani w przedszkolu powie to świętość dla mojego małego :))

8. basia10

basia10 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Spróbujcie dziecku podawać przez miesiąc syropek z kwasami omega3.np. Vitamarin Junior. Zacznie wcinać owoce i warzywa. Nie wiem na czym to polega, ale to działa :)

9. bajkowa

bajkowa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A mojej kolezance lekarz powiedział że jak dziecko nieje warzyw albo owocow to widocznie organizm się nie domaga i nie ma się czym przejmowac chociaż jak dla mnie to ta opinia lekrza ani trochę mnie nie przekonuje.

10. reklama
  11. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    bajkowa mnie tez nie :shocked2:

12. basia10

basia10 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pewnie lekarz miał na myśli dietę intuicyjną, ale niestety u dzieciaków to pewnie intuicja podpowiadałby cały czas słodkości :)

Poleć forum