reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci ur.18.01.2006r, w dniu ur. Kubusia Puchatka !!

Palina84

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2006
Postów
31
Moja córeczka urodziła sie tego dnia.. A jak tam wsze dzieci.
Moja przyszła na świat o 15,05 rodziłam ja 16 h. i dałam rade. Wazyła 3150g i mierzyła sobie 55 cm. Miała 10 ptk w skali Abgard. A jak wsze dzieciuszki z 18...
 

Załączniki

  • 1887.JPG
    1887.JPG
    71,6 KB · Wyświetleń: 247
  • DSC01291.JPG
    DSC01291.JPG
    11,8 KB · Wyświetleń: 249
reklama
oczywiście inne mamay których dzieci urodziły się koło 18 stycznie czyli po lub przed zapraszam do opisu
 
Hej!

Mój Filip urodził się 17 stycznia o 14:50. Ważył 4200g i miał 57 cm. Rodził się przez 10h normalnie, ale wszystko zakończyło się cc.

Pozdrawiam :) :)

A to Filip :
 
Dziekuje za wpis. Bardzo śliczny i taki pyzaty chłopczyk. Podoba mi się imie Filip znam dwóch małych Filipków i każdy jest taki słodki i mądry.
 
cześć
witam w imieniu mojej Madzi (ur.18 stycznia godz. 8:55 waga 3800, 59 cm) jej rówieśniczkę :)
Nie wiedziałam, że to urodziny Kubusia P. ::)
 
Bartoszek urodził się 18 stycznia 2006 roku o godzinie 8.17 przez c.c. Ważył 3450g i mierzył 55 cm, dostał 10 pkt Appgar. Termin mieliśmy na 9 lutego. nie wiedziałam, że to urodziny Kubusia Puchatka, tym bardziej miło i fajnie, bo przygotowaliśmy małemu wcześniej "kubusiowy pokoik": na ścianach ma naklejki z Kubusiem Puchatkiem, firanka też jest z Kubusiem Puchatkiem, karuzelka nad łóżeczkiem też ma miesie- Kubusie itp. pozdrawiam :)
 
Hej hej,
własnie zarejestrowałam się.Nie wiedziałam,że mój Krzysio urodził sie w ten sam dzień co jego kumpel Kubuś Puchatek.SUPER!!!!Troche długo to trwało zanim sie przywitałam z moim synkiem ale o 00:20 pojawiło sie na świecie 4 kg mojego 56 cm szczęścia.
 
Witam!

Mój synek tez urodził się 18.01.2006 o godz. 12:25 przez cc. Ważył 2790 i miał 50 cm. Nie wiedziałam, że to urodziny Kubusia Puchatka, natomiast wiem o rocznicy wyzwolenia Krakowa :)
 
reklama
;D ;D Ja tez napączatku niee wiedziałam że tego dnia urodził sie tez Kubus Puchatek. dowiedziała sie od mojej teściowej. Ale ciesze sie że to akurat był 18 styczeń a niee 13. Dzięki dziewczyny za wpisy Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczkli pa..
 
Do góry