reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone poprzez CC

Dołączył(a)
11 Lipiec 2012
Postów
7
Miasto
Olsztyn
Witam drogie mamusie !
Na poczatku lutego urodzilam zdrowa coreczke poprzez cc. Moje pytanie dotyczy krzykow przez sen. Kiedy malutka spi przy mnie nie ma zadnego problemu, jest spokojna. Zauwazylam jednak ze kiedy spi w lozeczku zdarza jej sie strasznie krzyczec. Przebudzi sie ale zaraz spi dalej. Rozmawialam ze znajomymi mamami ale one rodzily sn i nie spotkaly sie z czyms takim. Czy myslicie ze cc i szok jaki przezylo dziecko wyciagniete z brzuszka moze byc przyczyna? W dzien corcia jest bardzo aktywna i radosna:) Jest kochanym i najwiekszym skarbem.

Pozdrawiam,
Kasia.
 
reklama
urodzilam 2 dzieci przez cc i zadne takiego problemu nie mialo...krzyk w nocy moze byc raczej spowodowany tym co dziecko przezylo w ciagu dnia...za duza ilosc bodzcow zewnetrznych...
 
staram sie zapewnic jej spokoj. Czasem pies zaszczeka jak sie bawi. Chozimy na spacery. Gosci za duzo nie przychodzi bo dziadkowie i prababcia raz na tydzien/dwa. No a pozatym takie krzyki zdarzaja sie jej od urodzenia. Czy moze byc to spowodowane tym ze spi sama? Tzn beze mnie? Jak spimy razem spi spokojnie :) W szpitalu tez spalysmy razem bo inaczej nie chciala.
 
rodziłam przez cc i też nigdy takich problemów nie miałam. nie krzyczała przez sen. spała w coconababy do 4 mies. sąsiadki dwie córeczki urodzone przez cc od zawsze spały osobno w łóżeczku i również nigdy przez sen nie krzyczały.
jednak każde dziecko jest inne!
może mała wcześniej spała z tobą, teraz zaczęła spać sama w łóżeczku i stąd krzyki, bo potrzebuje tej bliskości, lub może jakieś kolki ją wybudzają, bóle brzuszka?
 
nie wiem moje dzieci spaly same zeby nie przyzwyczajac z wygody czasem bralam do swojego lozka w nocy po ktoryms karmieniu nie pamietam zeby krzyczaly w nocy bo szybko zaczely przesypiac cale noce a jesli juz to jakos specjalnie mnie to nie martwilo i szybko przeszlo...aha tylko ze moje dzieci dopoki sie miescily to spaly w wozku...lozeczko bylo dos spania dopiero jak wozek byl za maly...jesli masz mozliwosc sprobuj wozek albo jakis np otulaczek cos takiego mniejszego co zapewni dziecku bezpieczenstwo w wielkim lozeczku moze czuc sie samo i moze to byc za duza przestrzen dla niego dla tego krzyczy jak jest samo a spi przy Tobie...
 
CC nie ma wpływu na takie rzeczy.
Dziecko może płakać z trzech powodów. Może je coś boleć, taki efekt mogą dawać dziwnie objawiające się kolki. Dzidzia może również przeżywać coś, co działo się podczas dnia, może być to coś zupełnie dla nas błahego, jednak dla dziecka coś straszliwego, nawet obecność zwierzaka. Najprawdopodobniej maleństwo tęskni lub jest wystraszone wielką pustą przestrzenią. Daj maleństwu przytulankę, która będzie pachnieć Tobą.
 
ja tez rodzilam przez cc i nie mialam z synusiem zadnych problemow dotyczacych krzyku w nocy od poczatku spi bardzo dobrze,budzil sie tylko na jedzonko :)
 
ja też po cc i mam takie problemy ale wydaje mi się że to nie zależy od porodu tylko od charakteru dziecka. Mój śpi bardzo głęboko jak mu się coś złego przyśni strasznie kiedyś płakał, teraz coś mówi krzyczy, miesza mu się jawa ze snem. Ale to głównie po takich dniach co dużo się działo. Może nasze dzieci są bardziej emocjonalne?
 
ja też po cc i mam takie problemy ale wydaje mi się że to nie zależy od porodu tylko od charakteru dziecka. Mój śpi bardzo głęboko jak mu się coś złego przyśni strasznie kiedyś płakał, teraz coś mówi krzyczy, miesza mu się jawa ze snem. Ale to głównie po takich dniach co dużo się działo. Może nasze dzieci są bardziej emocjonalne?
ja zauwazylam teraz ze jak jestem z mala caly dzien jest ok i spi spokojnie ale jak np wyjde na dluzej np 2 godzinki to wtedy jak spi to krzyknie albo pisnie tak glosno.Mysle jaimis ​ze masz racje i nasze dzieci sa poprostu bardziej emocjonalne.
 
reklama
Do góry