reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone z niedotlenieniem!!!

reklama
kacperek0139ov.jpg
 
Witajcie!
No to ja ze swoja mala tez sie chyba wybiore do naurologa, jak ja zbada i zobaczy to moze bede spokojniejsza.I tak zrobie. Iga od poczatku byla silna.. szybko zaczela podnosic glowke, przewracac sie u unosic na raczkach, moze dla tego ze duzo lezala na brzuszku(bardzo to lubila)nawet zasypiala w tej pozycji, wieksze problemy miala z raczkowaniem, nie mogla sie przelamac ale juz pomyka, czasami trudno ja zlapac:). Moja mala tez nie odbiega od rowiesnikow, moja siostra urodzila rowne 2 tygodnie wczesniej a roznia sie tylko tym ze Cypek ma zabki no i oczywiscie jest silniejszy ale jak to facet hahaha.
Alys dzieki... bede cierpliwa, moze zrobi mi prezencik na swieta:)
żużaczek a Twoj syn od malego byl nadpobudliwy? czy wyszlo to dopiero w pozniejszym czasie?
Ja jak zdecyduje sie na kolejne dziecko to napewno tez przez cc. Ale narazie nie planujemy powiekszania rodziny.
Zabka masz slicznego synka, a oczka ma poprostu cudne... brak slow:)
Pozdrawiam Was dziewczyny i calusy dla Waszych maluszkow.
 
Dziekujemy, dziekujemy :)
No właśnie ja też słyszałam o tej nadpobudliwości u dzieci niedotlenionych przy porodzie i troche sie tym martwie. Co prawda Kacperek to raczej spokojne dziecko, ale może to dopiero staje sie widoczne w starszym wieku??
 
No nareszcie zasnela, nie wiem co sie z nia ostatnio dzieje jest strasznie marudna(a moze ktos mi dziecko podmienil) ;) , a moze to nareszcie zabki ;D... juz nie moge sie doczekac tego 1, tak dlugo to trwa.
Zabka a jak czesto chodzicie do neurologa?
Pozdrawiamy
 
Ale śliczna dziewczynka, :), słodziuchna,.
My chodzimy do neurologa mniej więcej co dwa miesiące. Powtarzali
 
reklama
jejku cos wcisnelam, pisze jedna reka bo na drugiej trzymam synka. powtarzalismy rowniez usg glowki. ostatnio dostalam skierowanie do por. rehabilitacyjnej, ale tam pan doktor stwierdzil ze kacperek jest zupelnie zdrowy. teraz ide na kolejna wizyte do neurologa 12 stycznia i zastanawiam sie czy pani doktor nadal bedzie stwierdzala jakies zaburzenia koordynacji. na razie jestem dobrej mysli.
 
Do góry