reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

Edit wielkie gratulacje!!!!! Dla całej rodziny!!

widze ,że dużo się dzieje.
trzymam kciuki Blanus,
trzymam kciuki KK,
 
reklama
My jeszcze 2w1 :):)

ale nie martwie sie tym bo miałam bardzo przyjemne wakacje...odpoczęłam, zebrałam siły i czekam w gotowosci...


...ale wiecie co...coraz częściej dopada mnie dół ż tego powodu ze ja juz nie będe miała Julki w sobie, ze będzie dostępna dla każdego (nawet dla ludzi, przed którymi chciałabym ją chronić czyt. teściowa)... a do tej pory była tylko Moja, no i może troszke mojego meża...ale w sumie to ja ją miałąm i sie przyzwyczaiłam...i będzie mi bardzo tego brakowac... :( :(:(

Pozdrawiam Wszystkich
 
Karolina głowa do góry. Pomyśl że teraz będziesz mogła ją tulić, ściskać i całować ile tylko chcesz.... a z teściową dasz sobie radę....
 
Blanus pisze:

"Mamy córeczkę - 3kg, 53 cm po 11 godzinach, porodzie pośladkowym, w końcu była cesarka. Arisa jest jeszcze w inkubatorze, a ja dochodze do siebie. Jest śliczna !
 
reklama
Edit pisze ;D :

Jak tam u wrześniówek? Czy jakas poszła w ślady Majusi? My nadal w szpitalu walczymy z żółtaczką ale poza tym wszystko super! Jestem już KARMIĄCĄ mamusią :)
 
Do góry