reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

Wiki dopiero parę razy na rękach usnęła, zawsze zasypia u siebie w łóżeczku, a czasami ze mną w łóżku. Ale jak zaśnie na rękach, to delikatnie odkładam Ją do łóżeczka i śpi dalej, ręce by mi odpadły :D
 
reklama
Kociak Martynka jest bardzo podobna do Ciebie

MamaWiki Wiktoria fajne czarnidełko

asiunia no faktycznie przystojniak z Marcelka

Grooha Olafek śliczniutki, a i widzę że mamusia też już nieźle do formy dochodzi ;)

tunia Rozalki za bardzo nie widać ale za to ma słodki kombinezonik :laugh: ;)
 
Grocha ale ta baratanica jest podobna do Olafa :D śliczne dzieci

asiunia super przystojaniak ;)

gabi Twój Mikołajek ma taką sympatyczna buziunię :)

tunia Rozalcia na pewno nie zmarzła ;) słodziak

kociak ja tez sądzę, że do Ciebie podobna córunia :D może dlatego, że tatusia nie widziałam ;D ;)

izis Kubuś chyba nie lubi siedzieć z tatkiem przy kompie :p ;D
 
Mamusie dzieciaczki cudowne.grzeczniutkie,fajniutkie wogóle the best na całym forum ;D
Melanie ale ma minę na tym zdjęciu jakby go tata torturował nie ::) ;D
ale on w tym momencie wogóle strasznie marudził więc go dałam do taty ale też mu nie odpowiadało ;)
 
Melanie pisze:
Grocha ale ta baratanica jest podobna do Olafa :D śliczne dzieci

asiunia super przystojaniak ;)

gabi Twój Mikołajek ma taką sympatyczna buziunię :)

tunia Rozalcia na pewno nie zmarzła ;) słodziak

kociak ja tez sądzę, że do Ciebie podobna córunia :D może dlatego, że tatusia nie widziałam ;D ;)

izis Kubuś chyba nie lubi siedzieć z tatkiem przy kompie :p ;D




Dzieki Melanie:)moze kiedys spotka waszą Paris ;D ;D ;D ;D
 
reklama
Kochane maluszki wasze sa przecudowne...mam nadzieje ze moje tez w lutym bedzie podobne :-)
Melanie dawno nie widzialam tak ślicznej dziewczynki oj bedzie serducha łamać płci brzydkiej ;-) i jescze to orginalne imie ....
Ps. Czy farbowałayscie wlosy podczas ciąży? Ja mam dylemat wiem ze farby zwlaszcza te w sklepach sa strasznie toksyczne....ale z drugiej strony chcialam cos zrobic z wlosami dopadla mnie chyba handra jeseinna a moze to przez te kiloski?
pozdrawiam
 
Do góry