reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

kinek pisze:
Fajnie popatrzeć jak wasze maluchy stoją. Jak wczoraj próbowałam Hankę postawić, to obciągała paluszki jak baletnica. Nie staje na całych stópkach, więc chyba jeszcze nie pora.

Kinek
Pariska stoi juz od długiego czasu i też na początku na paluszkach stawała
a teraz to jak jej się zachce ;)

Podzielam zdanie Moni, jak Hanka sama nie wstaje, to lepiej nie stawiać.
 
reklama
U Mikołajka wszystko ok.

Dwa razy dziennie robie mu wziewy bo ma surcze oskrzeli i żeby niepowstała z tego astma, wziewy musze mu robić przez trzy miesiące.

30 maja idziemy na Usg głowki sprawdzić czy wodniaczek i torbiel już całkowicie znikneły z główki Mikołaja.

Byłam z nim także u nefrologa wszystkie wyniki wyszły prawidłowo tylko prawa miedzniczka nerkowa jest leciutko powiekszona ale tym sie doktor kazał nie przejmowac nastepna kontrola za 3 miesiace. Mikołajek ma stulejke i zakażdym razem jak robie mu posiew moczu to wychodzi wynik dodatni, spowodowane jest to tym ze pod napletkiem znajdują sie jakies tam bakterie. Mikołajek codziennie dostaje syropek na te bakterie.

Mikuś bardzo ładnie mówi tata i dada sporadycznie jak marudzi to złapie się za nogawke od mich spodni i mówi mama.

Musze nauczyć się wgrywac filmy i pokazać wam tego łobuza na żywo.

Całuski dla wszystkich uroczych wrześniaków i ich mam.
 
Dzisiaj pobralismy niuni mocz, zawiezlismy do analizy (w prywatnym labolatorium) i odebralismy wyniki, ktore sa idealne ;D ;D ;D ;D

Nasze dziecko jest okazem zdrowia ;D ;D ;D

A te piz...dy w naszym labolatorium wyniki popi...erd...olily i wychodzilo nie wiedomo co i dziecko niepotrzebnie lekarstwa bralo i szczepienie sie przesuwalo.

No ale na szczescie wszystko jest w najlepszym porzadeczku ;D ;D ;D ;D ;D

Dzis mialysmy szczepionke (w koncu :D) niunia troche poplakala, ale jak tylko pani pudeleczko dala to sie smiala (maly cygan, zeby tulic i calowac hihihi)

No i ciesze sie jak nie wiem co !!!
Kontrolne badanie moczu za okolo 3 tyg.
 
No widzisz :) :) :) :) :)

A to państwowe labolatorium i fałszywe wyniki powinnaś gdzies zgłosić ::)
przecież to zagraża zdrowiu albo nawet życiu dzieci :( :( :(


Gabi
konieczniee nam pokaż Mikołajka
Czekamy na dobre wieści po USG :) :) :)
 
no kurcze i może niepotrzebnie Sandrusia lekarstwa brała
pipy z tych laborantek :p
ale co im teraz udowodnisz , powiedza ,ze dziecko już zdrowe to i wyniki dobre wyszły

ale dobrze ,że się wszystko wyjasniło

Gabi trzymamy kciuki za Mikołajkiem , bedzie dobrze :)
 
Kurcze mnie już tak dawno nie było nie mam czasu przez te studia , mam nadziej ze4 to zaniedługo nadrobie

Kurcze ja tez trzymam kciuki za Mikołajka

Pozatym wiecie co dziwczyny moja dalej nie ma zamiaru raczkowac
 
reklama
Bylismy dzis z niunia w poradni nefrologicznej. Lekarz obejzal wszystkie wyniki badan, zrobil USG i stwierdzil, ze wszystko jest w porzadku... ale miedniczki nereczek sa troszke wieksze niz powinny. I teraz nie wiadomo czy takie poprostu sa czy cos jest nie tak. Stwierdzil, ze jak nic jej nie jest to nie ma powodow do niepokoju. Kazal sie umowic na kolejna wizyte na 13 lipca i zrobic do tego czasu jeszcze 4 badania moczu i wtedy popatrzy na te wszystkie wyniki, zrobi raz jeszcze USG i RTG i bedziemy wiedziec co tam slychac.

Troche sie denerwuje. (Bo moj maz mial kiedys problemy z nerkami i bardzo dlugo je leczyl)
Ale jestem dobrej mysli :)
To napewno nic zlego i bedzie wszystko dobrze.
Bo przeciez jest zdrowa, dobrze rozwijajaca sie dziewczynka ;D
 
Do góry