reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

Marusia, nie martw sie na zapas, napewno poradzicie sobie ze wszystkim i pokonacie te problemy

bylismy dzis na kontroli u pani rehabilitantki, Milenka prawidlowo raczkuje, wstaje z obu nog na raz,
teraz powinna udoskonalac wstawanie z jednej nozki, dostawiajac druga
pani pokazala nam jakie buciki mamy kupic do chodzenia

 
reklama
Martusia nie martw się na zapas, bedzie wszystko dobrze.

Mikołajek też jest pod stało opieką poradni nefrologicznej z powodu powiekszonej miedniczki nerkowej. Następną wizyte mam na 10 lipca i rownież musze mieć cztery wyniki z badań ogolnych i posiew moczu. Przed wizytą zrobią nam także USG i bedziemy wiedzieli czy coś się zmieniło czy dalej jest tak jak było.

Czy dajesz Sanduni jakieś leki.?

Mikołajek codziennie wieczorem dostaje Urotrim.

 
Dzieki za pocieszenie :) :-*

Ineczko ciesze sie, ze wszstk oki z Milenka :) A jakie to sa buciki ???

Gabi zadnych lekow nie dajemy. Poniewaz lekarz stwierdzil, ze niewiele sa wieksze, a mozliwe ze takie poprostu sa i nie bedzie trzeba nic z nimi robic.

Ja np. mam szybsze bicie serca niz powinno byc i niskie cisnienie 100/50-60 i nic z tym mam nie robic.
Bo tak mam i jest dobrze :)
Kiedys bralam leki i bylo jeszcze gozej wiec mam juz nic nie brac ;)
Dlatego wole jej nie faszerowac bez powodu :)
 
martusia_78 pisze:
Dzieki za pocieszenie :) :-*

Ineczko ciesze sie, ze wszstk oki z Milenka :) A jakie to sa buciki ???

powinny byc wysokie, moga miec usztywniana pietke
poza tym maja miec tak skosnie ciety obcasik, zwany obcasem Thomasa, nie wiem jak to wytlumaczyc ::)
tu np. sa takie buty, ale tego obcasika nie widac
http://www.buciki.com.pl/shopping/?id=20

zawiazywane podobno sa lepsze od zapiec na rzepki, bo lepiej trzymaja i sie nie luzuja

choc teraz jak pomysle to chyba trzeba bedzie na guzy zawiazywac, zeby dziecko bawiac sie sznurowkami nie rozwiazalo ;D
 
o rany Ineczka
ale paskudne te buty :p :p :p :p :p

Marta napewno tak Sandrunia poprostu ma :)

Gabi daj znać po wizycie u lekarza

 
Ineczko ja wiem o jaki obcasik chodzi :)

niestety takie buty nie są zbyt piekne, ale żeby dzieci miały zdrowe stopy trzeba takie kupować ::)

Marta nie ma sie co martwić , napewno okaże się ,że taka uroda Sandruni :)

Gabi z wszystkiego Mikołaj wychodzi obronna ręką, dacie rade z wszystkim :)
 
Ja Kubie kupowałam buty firmy Bartek. Miały być to najlepsze buty na dziecięcą stópkę... drogie jak cholera i.... Kuba i tak ma swierdzone płaskostopie.....
 
Na płaskostopie najlepsze jest chodzenie na bosaka po piasku trawie bądź miekkim dywanie.
Emilia w sumie to jak była malutka miała buty przechodnie i płaskostopia nie ma...może dlatego że tak jak ja nie uznaje żadnych kapci i biega odkąd chodzi to po domu biega na bosaka :)
 
reklama
Ja nie kupie takich ortopedycznych butów

to nie są buty na zdrowe nóżki - to są buty na stopy z wadami
w bucikach najważniejsze jest to, żeby się zginały tam gdzie się naturalnie zgina stopa, żeby podeszfę miały ze skóry lub z wysokiej jakości gumy, żeby paluszki nie miały za ciasno i żeby zapięcie nie było w miejscu zginających się stawów
a to niestety występuje nawet w tych bucikach "ortopedycznych" takich jak Bartek itp

Najwazniejsze jest, żeby wszystkie stawy stopy mogły się swobodnie poruszać
a te co są na powyższej stronce :p
(o ile nie są z mega delikatnej i miekkiej skórki)
nie wyglądają na takie, które pozwola się stawom poruszać ::)
 
Do góry