reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

Kochane bąble wrześniowe, rośnijcie zdrowo i zgarniajcie tyle miłości ile się da !
A dzisiaj , obowiązkowo, zróbcie sobie dzień dziecka i się nie myjcie  ;) ;D
Kocham Was moje wy liczne Maleństwa, co do jednego !!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
reklama
oooo tak
ja też mam miękkie serducho na nasze wrześniaki ukochane
troche sie czuję wielokrotną mamą ;D
wszystkiego najlepszego w dniu dziecka kochane BZIKIi !!!!!!!


onas_05.jpg
 
a ja myje zabki Nicolasowi szczoteczka silikonowa, nakladana na palec i pasta do zebow taka od 6 miesiaca w Polsce tez sa takie.


[size=10pt]Wszystkiego najlepszego w Dniu Dziecka dla wszystkich maluszkow- duzo zabawek, smiechu, tysiace caloskow, kolorowych snow i rosnijcie zdrowe i duze [/size] :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Czego życzyć Dzieciom w Dniu Dziecka:
czarnych kotów na białych przypieckach,
burych kotów - a może i białych...
byle były i byle mruczały.

Wszystkiego naj naj kochaniutkie bable wrzesniowe ;D ;D ;D ;D ;D

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


 
Wszystkim ukochanym wrześniowym maluszkom życzę, żeby każdy dzień był wspaniałą przygodą, żeby zębole wyrosły bezboleśnie, żeby jedzonko było przepyszne a mamusie i tatusiowie mieli bez przerwy ochotę na dzikie harce ze swoimi małymi rozbójnikami !!!


normalpooh10241108us.jpg
 
Słodkiego, miłego życia kochane Wrześniaki.

Żeby zawsze świeciło Wam słoneczko, wiatr nigdy nie wiał w oczy,

ludzie byli życzliwi, uśmiech gościł na twarzy i żebyście byli otoczeni oceanem miłości!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.....................i zdrówka.................
 
reklama
Do góry