reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

Tuniu pstryknij Rozi zdjęcie jak bedzie tak spała... juz sobie wyobrazam jak to komicznie wygląda hihihi ;D ;D ;D ;D

Myfa
jesli chcesz to moje bąble tez możesz pooglądać, ale w zamian ja poprosze Hubercika. Napewno sliczny z niego chłopczyk :)
 
reklama
Oczywiscie u fotografa Maja miala wlasny plan dzialania i bardziej niz zdjeciem byla zajeta demolka salonu. W rezultacie przez dwa lata bedzie jezdzic na paszporcie z rozdziawiono-zdziwiona mina :D Jak mi sie uda martusiu to przesle fotki. Zaraz idziemy na spacer. Dziwna u nas ta pogoda rano lalo i byl przyjemny chlodek, ateraz znowu ukrop a jak chmurka zajdzie chlodno.
 
Melanie ide na to :-) wysyłam juz wiadomość na priva.... a foty Huberta tez wyśle na gg (linki) :-)
pozdrowionka
 
Mikołaj ma jeszcze jednego paskudnego wodniaczka na 5mm i jednego przeokropnego torbiela na 7mm. 10 lipca idziemy na kontrole i chyba przestaniemy dawc juz jemu tabletki i na tym sie zakonczy leczenie tego paskudztwa, ale nadal bedziemy pod ścisła opjeka neurologa.

Tak bardzo bym chciał pojsc na ta kontrole i zeby pan doktor powiedział ze to cholerstwo opsciło juz rudziutka głwke mojego synka.
 
Gabi ja też bym chciała żeby Mikus pozbył się tego swiństwa.... Można jeszcze coś z tym zrobic oprócz dawania leków?? Przepraszam za pytanie ale kompletnie zielona jestem w takich tematach
 
reklama
Pozostaje sie modlic zeby to wszystko samo sie wchłoneło bo torbiel w wieku starszym moze powodowac ataki padaczki. Moze ale wczale nie musi.
 
Do góry