reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

M

Melanie

Gość
Naszą galerię rozpocznie kangurek
poinformowała nas dzisiaj, że urodziła :o ;D
myślę, że jeśli tylko znajdzie chwilkę, to wklei foteczkę swojego skarba
czekamy z niecierpliwością i jeszcze raz gratulujemy !!!!!!!

Acha i jeszcze trzeba powiedzieć, że poród odebrał sam tatuś w domu
- kangurki napisz nam o tym jak znajdziesz chwilkę :)

nie źle się zaczęło, co? ;D


To jest Maksiu

10009311rs2ov.jpg
 
reklama
To jest Maksymilian Damian,a raczej jego malutka raczka:) urodził się 15 lipca o 6.15 w 32 tygodniu ciązy.Ważył 1770 g i mierzył 43 cm. I jest cudowny:)
 
cudne to malenstwo ;D

Melanie, a jesli zmniejsza sie czyjes zdjecie to nie mozna go tez zdalnie powiekszyc?
 
Ineczka pisze:
cudne to malenstwo ;D

Melanie, a jesli zmniejsza sie czyjes zdjecie to nie mozna go tez zdalnie powiekszyc?

mozna ale zrobi sie pikseloza paskudna - niewyraźnie bardzo :p
lepiej, żeby kangurek wlepiła za duże, to się zmniejszy a ona później usunie to za duże
 
teraz moja kolej ;D Moje sloneczka przyszly na swiat 03/08/05

Natalia 2440 g.; 33cm. o godz. 13:49 (silami natury)
Majeczka 1770 g. 31 cm. o godz. 14:09 (cesarskie ciecie)

ponizej na stronce zdjecia kazdej z nich:
http://hypnotizingfreaks.prv.pl/
 
reklama
ANIUBANIU WSZYSTKIEGO NAJ,NAJ,NAJLEPSZEGO DLA cIEBIE I TWOICH CÓRECZEK JESTEŚ JUŻ SZCZĘŚLIWĄ MAMUSIĄ.GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
 
Do góry