reklama

Dzieci z czerwca 2004

reklama

Dorota27

Mam dwóch łobuziaków ;)
Od
3 Czerwiec 2007
Odpowiedzi
0
Chodzi tylko raz w tygodniu do niani, która opiekuje się kilkorgiem dzieci. Tak siedzimy razem w domciu. A Liwia zapewne uczęszcza regularnie do przedszkola?
Mało coś dzieci z czerwca 2004. Może wkrótce się jeszcze pojawią.
A jaki temperamencik ma twoja córcia? Bo mój Dawid to żywe srebro do potęgi haha. Urwanie głowy mam z nim odkąd siedział jeszcze w brzuszku

Od
28 Lipiec 2007
Odpowiedzi
0
Liw uwielbia przedszkole.
Jest żywa i czasami rozrabia. Czasami przy pierwszym spotkaniu robi wrażenie spokojnej. W brzuszku też strasznie szalała. Czasami latał mi na wszystkie strony :)
Skąd jesteście?

Od
6 Maj 2005
Odpowiedzi
0
no ja również jestem mamuśką czerwcowego Dziabąga, mój Maciunio urodził się 27 czerwca 2004, wcześniaczek w prawdzie, malutki ale tak spryciarz mądraliński że czasami opada mi szczęka z wrażenia:-D:-D:-D

Od
24 Lipiec 2007
Miasto
Radom
Odpowiedzi
0
ja mam córke z 2 czerwca 2004:tak: Oliwia ma na imie i juz drugi rok chodzi do przedszkola:cool2:
teraz czeka z niecierpliwością na braciszka lub siostrzyczke i odkałda dla niego/jej cukierki do pudełka:laugh2:
mieszkamy wszyscy w Radomiu

reklama
Od
24 Lipiec 2007
Miasto
Radom
Odpowiedzi
0
dorora27 poczytałam sobie o tym co przeżyłaś i bardzo mnie to poruszyło.moja mama poroniła w 16tc i dla niej było szokiem najwiekszym ze wszystkich bo widziała ze miałaby synka...zycie jest brutalne i czasem zniezozumiałe...ale Ty jednak masz szczescie bo masz Dawidka:-Dbuziaki dla Was;-)

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku