reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci z czerwca 2004

Czyli z moim brzdącem wszystko ok. Nie jest jakiś tam opóźniony, czy coś haha. Dziękuję za pocieszenie
 
reklama
o rany!dopiero teraz sobie uzmysłowiłam ze moje posty wyglaaja jakbym była matka slepo zapatrzona w swoje dziecko i że ono jest najlepsze i najmadrzejsze....:-(nie nie nie
Moja córka ma to szczescie ze ma cudowną babcię praktycznie pod ręką (a raczej pod podłoga bo mi rodzice mieszkają pietro niżej) i to babcia zajmuje sie edukacją małej i rozwijaniem jej talentów:tak:poza tym jest jeszcze fakt że moja rodzina jest dosć muzykalna bo ja skoncyzłam szkołe muzyczną a mąż wiele lat grał na klarnecie:laugh2:u nas w domu generalnie wszyscy swoj dobry nastrój pokazuja spiewem:tak:wiec jak jest dobry dzien dla nas wszytskich to totalna kakofonia po prostu bo każdy spiewa co innego i po swojemu:laugh2:
 
Witam.

To nic złego, że jesteś zapatrzona, byle nie ślepo;-)
Moja Liwia też jest bardzo inteligentną dziewczynką. Pani w przedszkolu twierdzi, że tylko raz powie wierszyk a ona już łapie. W domu opowiada mi wierszyki, bardzo dużo śpiewa, tańczy i odgrywa scenki z przedszkola.
 
Jak to super,że wasze dzieciaczki chodzą do przedszkola. Wezmę się w garść i spróbuję choć trochę nauczyć swojego malca jakiegoś wierszyka czy piosenki (chociaż lepiej dla wszystkich jak nie śpiewam haha)
 
Dorota czyzbys sie starała o dzidziusia???czy może własnie unikasz:eek:
jak twój synek nie chodzi do rpzedskzola to może go tam poslij - dziecko zupełnie inaczej sie wtedy rozwija:tak:
scarlet super te twoje dzieciaczki - nie mogę sie napatrzec:-D;-):tak:
 
Niekat zgadza się, staram się o drugiego bobaska( marzę o córci:-p). Do przedszkola niestety nie dam małego ponieważ nie zna on angielskiego a że mieszkamy w Irlandii to duży problem dla nas. Dlatego daję go zazwyczaj raz w tygodniu do polskiej niani, która ma dzieci różnych narodowości,żeby miał kontakt z dziećmi wielojęzycznymi. Od września idzie do szkoły (bardziej jak przedszkole) w której uczą wszystkiego od podstaw, czyli literek, kolorów itp, więc tam sobie napewno poradzi. Puszczam mu też co jakiś czas bajki angielskojęzyczne, może coś z nich złapie języka.
 
aa to wiele wyjasnia - no masz w sumie rację.ale tez jest tak zę dzieci wychowywane w obcym kraju nabywaja niezwykłej lekkoci w przyswajaniu róznych jezyków wiec myslę, ze jak juz Dawidek pójdzie do tego rpzedszkola - szkoły to bedzie z niego mały poliglota:tak:
i nie dziwie sie ze marzysz o córci bo ja w tej chwili marze o synku:tak:
 
reklama
Szczerze mówiąc liczę że będzie takim małym poliglotą. A kiedy idziesz na usg podejrzeć płeć dziecka?
 
Do góry