reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci z czerwca 2004

Pytanie było dość dawno, ale teraz odpowiadam. U mojej córci pomimo, że nie miała żadnej próchnicy i chodziła do dentystki strasznie szybko wypadły zęby. I tak ma już 4 stałe jedynki poza tym wypadły 3 dwójki ale jeszcze nie wyrosły.
 
reklama
niekat - moja Gabrysia ma podobne łobuzerskie spojrzenie co Oliwia i nosi również czapkę z daszkiem z tyłu:-), Oliwia po płotach i drzewach chętnie się wspina?:-D Bo mnie by to wcale nie zaskoczyło;-). Marcel to słodki chłopak (jeszcze jest w wieku, w którym można tak powiedzieć bo za parę lat takie określenie będzie brzmieć jak obraza).
dorota - Dawid to szczuplatek a Michaś słodki pyzulek (od maminego mleka).

Gabie 25 lipca wypadła górna jedynka, szczerbatka prawdziwa :) i dumna!!!!! Napatrzeć się nie mogę jak się uśmiecha :).
Nie zuważyłam aby ścierały Jej się zęby więc niekat może zapytaj jeszcze innego stomatologa bo to trochę dziwne. Jak będę pamiętać (nie obiecuję) to przy kolejnej wizycie (mam nadzieję, zę nie szybko bo tam zostawiam tylko kasę) zapytam.
joamar - no,no Julci faktycznie szybko zaczęły wypadać ząbki. I już dumna właścicielka stałych :).

I wakacje. A co porabiacie????
I pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
o wow to ktos tu jeszcze zagląda:szok::cool2:;-):-)
Oliwii rusza sie na razie dolna jedyneczka ale jeszcze chwilke poczekamy na wypadek bo tak się tym przejeła ze je bardzo ostroznie:tak:i najchetniej same maziozupki:-pbyle nie gryźć
i tak! Oliwia uwielbia wszelkie "chłopackie" zabawy ale po płotach to bardziej wspina się Marcelek:tak:
Marcelkowi ściełam loczki w ten skwar a Oliwii zapusczam i ma juz fajne długasne:tak:
wakacje niestety spędzamy w wiekszosci w domu:-(tak sie ułozyło że nie mam w tym roku urlopu:zawstydzona/y:ale to długa historia i niezbyt miła więc nie bede jej tu opisywac:sorry:
Pozdrówka dla wszytskich mam i dzieciaczków!!!
 
niekat - to faktycznie niemiła sprawa z urlopem! Ale przecież muszą Tobie dać w jednym ciągu 14 dni (licząc wszystkie dni) - to obowiązek pracodawcy!

Gaba ruszała zębem więc pomogła mu wypaść szybciej o kilka dni:-). Nie dziwię się, ze obcięłaś Marcelowi loczki bo nawet one w te upały nieźle grzały. Wstaw fotkę, jestem ciekawa jak Marcel bez loiczków wygląda:-). Gosia ma loczki i na roczek to bujne "upierzenie" - jasne loki i oczy nie wiadomo jakiego koloru (coś pomiędzy brązowe-szare-zielone).
My też nie wyjeżdżamy na wakacje z racji braku kasy, M rozpoczyna swoją działalność, ja od lipca wróciłam do pracy na 3/4 etatu. No ale na jarmark dominikański pojedziemy i nad morze tylko niech przestanie padać bo mam obecny tydzień urlopu.
 
bohaciefka to nie kwestia pracodawcy tylko opieki nad moimi dziecmi.Zajmuje sie nimi moja mama i deliaktnie mówiac wystawiła mnie w tym roku az miło:(
więc jednak pojedziecie gdzies nam morze.Ja mam tylko niedziele wolne bo czesto w soboty mąz pracuje i nie da rady nigdzie sie wybrac:(
a to mój Precelek - łysolek;)

Zobacz załącznik 270790
i Oliśka żeby było sprawiedliwie;)
Zobacz załącznik 270791
 
Ostatnia edycja:
Hej kobitki :-)

Jak widzę nasz dzieciaczki pozbywają się mleczaków ;-) i niestety urlopy jakoś nie wyszły w tym roku..., u nas też lipa. Mieliśmy lecieć w wakacje ochrzcić Michasia, ale ceny biletów były tak kosmiczne, że lecimy dopiero w połowie września, tylko na 1.5 tygodnia, żeby Dawid jak njmniej szkoły stracił :-(. Wogóle to mamy w planach posłanie go weekendowo (tj. co sobotę na niecałe 4 godziny) do polskiej szkoły, zobaczymy co z tego wyjdzie :tak:. Michaś rośnie jak na drożdżach, a apetyt ma że szok :-p, praktycznie wszystko je (to co może), a jak coś jem to już przerąbane, tak krzyczy żeby dać mu spróbować. Obiad jadamy we czwórkę, bo mały nie podaruje żeby go ominąć przy tej sposobności :-D. Dawid też znowu jakieś przykrótkie bluzki i spodnie ma ;-). Już połowa stałej jedynki mu wyrosła :tak:
 
Acha, Niekat nie widać fotek twoich dzieciaczków :no:

A to moje łobuziaki ;-)
 

Załączniki

  • 17.07.2010 001.jpg
    17.07.2010 001.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 134
  • 4 lipca 2010 020.jpg
    4 lipca 2010 020.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 135
  • 10.07.2010 009.jpg
    10.07.2010 009.jpg
    45,4 KB · Wyświetleń: 169
  • 4 lipca 2010 016.jpg
    4 lipca 2010 016.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 135
dorotka super te twoje chłopaki:tak:
szkoda że tak te nasze urlopy się poukłądały... mnie najbardziej żal dzieci bo przesiedza wakacje w domu i nie pozbierają wrażeń.:-(
próbuje jeszcze raz z tymi zdjęciami ale mnie wkurza juz to BB (kiedys łatwiej bylo wkleic zdjęcie)
Oliśka
img3676t.jpg
Marcelek
img3293r.jpg
Oli ze Smykiem
img3639.jpg
Oli z kuzynką (jedno z moich ulubionych:sorry:)
img3608t.jpg



Dajcie znać czy to w ogóle widac:nerd:
 
Niekat teraz widać :-). Oliwka ma diabełka w oczach :-D, a Marcelek taki już "dorosły", ależ nam dzieciaczki migusiem rosną :tak:
 
reklama
Do góry