reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci z czerwca 2004

reklama
Niekat życie wystawia nas na straszne próby. Dzięki Dawidkowi moja radość powróciła, choć nigdy Dawidek albo kolejne dziecko nie zastąpi mi mojej pierwszej Iskiereczki. Jednak trzeba żyć dalej. Witamy twoją córcię w gronie naszych czerwowych 2004 dzieci
 
w tej ciazy mam termin na 19 marca:tak:przez ładnych kilka miesiecy staralismy sie o dzidziolka i wreszcie sie udało:tak: Oliwia teraz bardzo spowazniała moim zdaniem i zadaje czasem bardzo.... dojrzałe pytania.Zastanawiam sie jak to bedzie w marcu:confused:czy Oli będzie zazdrosna czy raczej dobrze przyjmie nowego domownika.Staram sie ją do tego juz teraz przygotowywać.Ale Oli jest do mnie bardzo przywiazana i najchętniej cały czas przytulałby sie do mnie więc konkurencja może ją podnerwić;-)ale mam pewien paln i mam nadzieję że on zadziała choć w czesci to mi znacznie ułatwi przejscie tego trudnego okresu poczatkowego z DWÓJKĄ dzieci!!!Rany!!!chwilami sama w to nie wierze:laugh2:
 
a to moja Oli własnie:-D
dsc00188vm0wb9.jpg

dsc00191bs4tl8.jpg

wita sie z kolegami i kolezankami heheh:-D
 
dorota super zdjęcia:tak:widac ze lubicie nature:tak:fajnych masz facetów w domu;-)ten młodszy na pewno spodobałby sie Oliwii;-)
ostatnio ciocia spytała Oli czy ma jakiegoś kolege w przedszkolu - Oli na to ze ma Nikodema - no to ciocia pyta a czemu go lubisz - BO JEST ŁADNY!!!:-Dciekawe po kim moja córka taka estetka:cool2:
 
Haha. Dziewczyna ma już swój gust. Przynajmniej wie czego chce. Ja osobiście lubię naturę (o ile nie ma robali, komarów itp. bo jestem uczuleniowcem na ukąszenia) ale moi faceci to wręcz mogliby żyć na łonie natury (tyle,że niestety Dawid też jest uczuleniowcem na jakieś paskudy brrr)
 
no ba!;-) juz od maleńkości sie wymądrzała że niby potrafi lepiej sobie wybrac ubranka a teraz to juz w ogóle.bardzo zwraca uwage na to jak wyglada i jak tylko cos sobie ubrudzi to zaraz by sie przebierała- bo jeszcze ktoś ja tak zobaczy:dry:
na szczescie nikt u nas nie jest alergikiem a tylko ja czasem mam kichola jak 150 jak jakies cholerstwo pyli:dry:
teraz Oli wychodzi powoli z grypy jelitowej wiec mam w domu troszkę smutno bo nie ma siły wariowac ale zwykle jest ruchliwa i wszystko ja interesuje:laugh2:niezliczona ilosc bukiecików dostałam tego lata - z czego najmniej zadowolony był dziadek i jego klombiki z kwiatkami:-D
 
reklama
Do góry