reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci z kwietnia 2004

reklama
Ja zaglądam! Julek chodzi do przedszkola, ale tylko na czas, gdy jestem w pracy, czyli na 2-3 godziny. Musi się integrować z dziećmi. W końcu zauważyć, że istnieją;-)
A jak u innych "dzidziów"???
 
XdtYp1.png

2djoxlj.jpg
Witam nasz Michaś też urodził się w 2004 r. a dokładnie 24 kwietnia 2004.
W zeszłym roku poszedł do przedszkola ale niestety od tego czasu często choruje.
 
Ostatnia edycja:
Hej moja Kasia urodziła się 25 kwietnia 2004 i jest wspanialą kobietką bardzo mądrą i rezolutną ;-)

witajj moja też z 25 kwietniaaaaaaaaaaaa

moja od wrzesnia chodzi do przedszkola
wpierw była ospa potem anginka teraz zapaleni płuc
chyba az tak bardzo jej nie posłuzyło przedszkola pod względem chorób
bo pod względem integracyjnym super lubi przedszkole nauczycielki i koleżankiii oraz kolegów
teraz dochodzi do zdrowia i oby więcej nie było takich okropnych chorób
 
reklama
Witajcie. Mam synka co prawda nie z kwietnia a z marca 2004r :-)
Chodzi do przedszkola ale coś mamy problem z kolorowaniem mały nie ma ochoty na kolorowanie widzę że dzieci z jego wieku robią to poprawniej. Może macie jakieś rody jak go zachęcić żeby ćwiczył dokładność.
 
Do góry