reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci z małą różnicą wieku

  • Starter tematu użytkownik an
  • Rozpoczęty
U

użytkownik an

Gość
Cześć czy któraś z Was ma dzieci z małą różnicą wieku ?;) Jestem w 2m ciąży , mój synek ma 16m , gdy urodzi się brat lub siostra będzie miał prawie dwa latka (druga dzidzi urodzi się około 15 grudnia synek z 2 stycznia ) trochę się cykam chociaż wiedziałam na co się decyduje ;)
Kwestie że będzie ciężko już przerobiłam w głowie bo to wiem ale mam pewne obawy co do kilku kwestii
Np spania , mój mąż nieraz chodzi na nocki i nie mam pojęcia jak będzie wyglądać wspólne usypianie :( chyba to mnie najbardziej stresuje
 
reklama
Rozwiązanie
@Mama2018mama2019 mam w domu 15 miesiecznego synka i 6 miesieczna corke. Skoro masz samodzielne dziecko to sobie poradzisz. Jestem sama w dzien i kiedy go usypiam, on w lozeczku, ja leze obok w lozku, to coreczka albo na cycu, albo lezy obok mnie, albo juz spi w swoim lozeczku. Poczatki beda trudne, wypracujesz sobie nowy syatem pracy w domu. Na poczatku tez starszak musi sie przyzwyczaic, ze teraz wiecej czasu poswiecisz mlodszemu. Jak bedziesz przy nim caly czas, to szybko zaakceptuje nowa sytuacje. Moj synek lubi bardzo siostre. Poradzisz sobie. Dwulatek to nardzo samodzielne dziecko.
No i tak synek jest też bardzo samodzielny , dużo sie bawi sam i zajmuje , wystarczy tylko przy nim poprostu być , na piętrze niżej mamy babcie więc liczę że mi pomoże no i tata łącznie 2 tygodnie w miesiącu pracuje po 12h i 2 ma wolne ;)
Ale fajnie ze masz babcie pod reka. Ja to nawet jak ode do lekarza to mam problem co mloda zrobic. Moj maz tez pracuje duzo a nawet bardzo duzo no ale cos za coś
 
reklama
@Mama2018mama2019 mam w domu 15 miesiecznego synka i 6 miesieczna corke. Skoro masz samodzielne dziecko to sobie poradzisz. Jestem sama w dzien i kiedy go usypiam, on w lozeczku, ja leze obok w lozku, to coreczka albo na cycu, albo lezy obok mnie, albo juz spi w swoim lozeczku. Poczatki beda trudne, wypracujesz sobie nowy syatem pracy w domu. Na poczatku tez starszak musi sie przyzwyczaic, ze teraz wiecej czasu poswiecisz mlodszemu. Jak bedziesz przy nim caly czas, to szybko zaakceptuje nowa sytuacje. Moj synek lubi bardzo siostre. Poradzisz sobie. Dwulatek to nardzo samodzielne dziecko.
 
Rozwiązanie
Do góry