reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzieci z września 2004:))

Wita was Gabuś: 19 września !!

gabry347adt0.jpg



255.png


204.png
 
reklama
.................ja tu nowa jestem.

MOJA CORA Z WRZESNIA 17-TEGO 2004.
mam nadzieje ze mnie przyjmiecie.
 
ja tez jestem nowa i rownież mam nadzieje że mnie przyjmiecie!jak już wczesniej pisalam mój synuś rownież urodzil się we wrzesniu 2004 roku a dokładnie 13.A termin porodu wyznaczony miałam na 29.08.ale niestety urodzilam dwa tygodnie po terminie!urodzilam przez cesarskie ciecie moj synek ważyl 5420.Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Jeżeli poszukiwane są mamusie wrześniowych dzieciaczków to spokojnie mogę się do Was przyłączyć.

Moją córeczkę Dominikę urodziłam dokładnie 30 września 2004 roku - jeszcze zmieściłam się we wrześniu :-D

pozdrawiamy serdecznie wszystkie mamy z dzieciaczkami :)
 
reklama
Witam wszystkie mamy. Ja też mam córeczkę która urodziła się we wrześniu a dokładniej 25. Ma na imię Zuzia.
 
Do góry