reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzieci z września 2004:))

reklama
Hallloooo czy jakaś mama bedzie tu pisała.....jak tak to na PW dajcie znaka albo gg albo ja bed etez zagladala
 
ewcia81 to fajnie
dawno tu nie zagladałam musze sie przyznać ze zapomniałam teraz wakacje to wyjazdy idp.
pozdrawiam
 
czesc Ania31 już wiem gdzie cie spotkałąmmm,,kłąnia sie EWcia81 z mamusiek siedzących w domach,hahaha

Juz wiem....fajnie z ejakas mama z tym samym rocnzikiem dziecka...
 
ano fajnie ewcia81
mam wiecej teraz czasu starsze na wakacjach tylko z Kubusiem jestem w domku to troszke wiecej na kompie siedze jak nie zakładam ogórkow :-):-)ale ich sie rzuciło:-)KUba tylko krzyczy idziemy na ogóraski:-)i sam podnosi krzaczki i szuka:tak::tak:
pozdrawiam
 
reklama
Witam, nazywam sie Agnieszka i też mam wrześniowe dziecko - Dominika 26.09.2004r.
Pozdrawiam gorąco i życzę Wesołych Świąt
 
Do góry