reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieciaczki 2010 - Kontynuacja Twoja - Ciaza!!!!

W takim razie spoznione, ale szczere zyczenia dla Oliwki, z okazji dwumiesiecznicy:happy2: Niech rosnie zdrowo i radosnie :happy2:

Wy wymieniacie garderobe, a my mamy chyba ubran na pol roku z gory:eek: Klaudia jest taka malutka ze rozmiar 56 jest na nia za duzy. Najwiecej ubranek mamy w rozmiarze 62, ale zanim ona osiagnie ten pulap:shocked2:

Fajnie masz Olu26 z ta babcia! Chyba porwe ci babunie na pare dni do siebie:tak::-D To na targach troszke moglas pobyc w swiecie!
Pozdrawiam
 
reklama
Dziękujemy za zyczenia. Co do pobycia w świecie Justynka to na pewno. Tymbardziej że konie to mój i Adama świat. Mamy swoją małą stajnie przy domku i w niej 4 koniki. Konie to nasza pasja która na dobrą sparwę nas połączyła ;-)
 
kkasia smoki aventu sa takie troche splaszczone i dodatkowo nie widac w nich dziurki, nawet jak sie przechili butle to trzeba mocno trzasnac aby mleko kaplo. Zatem dziecko musi zasysac smoka aby wyciagnac mleko z butelki.
Natomiast kupilismy tez butle ze smokiem canpol i ma taki najzwyklejszy smok okragly i z duza (wg mnie dziurka), jak sie butle przechyli to leci ciurkiem. Podobne mieli w szpitalu. Moja mala miala przez te smoki spadek saturacji i robila sie szara. Nie musiala pracowac ze smokiem, mleko samo lecialo, wystarczylo lekko pociagnac. Poza tym tez sie krztusi przy tym smoku.
Przy avencie ssie i widac ze sie w to angazuje.

Ola26 wiem, ze Wasza pasja to konie :) Ja rowniez kocham koniki, od malego mama wysylala mnie na obozy jezdzieckie(wkoncu moje nazwisko to rumak:-)). Szkoda tylko, ze jak doroslam to zaprzestalam z tym hobby! Obecnie przerzucilam milosc na psy:) Dbaj o swoje koniki i dopieszczaj je smakolykami!
 
Ja podaje własnie nystatynę w zawiesinie, nie chciałam Aftinu bo tam jakiś kwas borny podobno szkodliwy dla maluszków jest. A co do butelek polecma butelki Dr Browna jedyne naprawdę antykolkowe, maja w środku specjlaną rurkę ktora przy piciu sprawia że maluch nie połyka powietrza. Kosztuje ok 40 zł ale warto. My tylko na nich lecimy ;-)

aaaaa i jeszcze jeden news. Wiem od Agi z Majówek-bo mam z nią kontakt że Martysia ze staraczek jednak jest w ciązy!!!!!!!!!

Chyba Martysię kojarzycie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tak, tak ja Martysie kojarze!!! To suppeerr ze jednak jest w ciazy! Gratuluje, wiem jak sie starala i to przezywala;)
Ola26 ale co to znaczy ze jednak jest w ciazy? Wiem ze byla w maju a pozniej okazalo sie ze sie nie zagniezdzilo. hmmm

Ja kupilam butle aventu antykolkowa i ma dodatkowa uszczelke, dzieki ktorej nie polyka powietrza dzidzius. hmm ale byc moze dr browna z jednego tez kupie. ostatnio mam bzika i zbieram butelki:-D
 
halo, halo!!!

Czy reszta pan spi??? juz dziewczyny nie mowcie ze dzieci wam ciagle placza i macie zwiazane rece aby tutaj zajrzec. oj nie ladnie:-D
 
Justynka Martysia była w ciązy jakoś we wrześniu,a le okazało się że jest to ciąża biochemiczna, i rownież poroniła. Teraz nie miała okresu i poszła do swojego lekarza i powiedział jej ze ciązy nie ma- poszła do niego bo zrobiła 3 testy ciązowe i wszystkie pozytywne. Zapisała się do innego specjalisty i on na dobrym sprzecie USG zobaczył że fasolka kiełkuje!!!

Ehhhh Dziewczyny moja Oliwka zaczyna śmiac się na głos. Normalnie uczucie nie do porównania z zadnym innym!!!!!!!!!!!!!! ;-)

Justynka kup sobie dr Browna , warto zainwestować, Dla Twojej małej narazie taka mniejszą 120ml ona jest tańsza. moja trąbi juz z tych duzych bo pochałania 150-180 :) Ale ciężko jest dostać dr Browna.Bankowo są w smyku. A tak na marginesie moja kolezanko poznanianko, mam nadzieję że wiosną umowimy się na jakąś kawke z maluszkami ;-)


A za rok wpakujemy się w samolot i odiwedzimy Pania Aleksandrę M z Chicago!!! :) jak nas oczywiście przyjmie ;-)
 
Ostatnia edycja:
hej :) ja tej dziewczyny nie znam...
co do wagi Alanka to dalej bede karmic piersia i zobacze co okaze sie na nastepnej wizycie lekarskiej...miejmy tylko nadzieje ze dam rade i mleczka bedzie wystarczajaco :)
kkasia79 nie musisz dziekowac...cala przyjemnisc po mojej stronie

Dziewczyny jak dajecie rade z dieta? bo ja po woli juz nie mam co jesc...ciagle w kolko tez nie mozna jesc tego samego...a powoli moja lista jedzenia sie konczy....podajcie co robicie sobie na obiad??????????? pozdrawiam i lece nakarmic Alanka...bo dzisiaj spi na raty...a najczesciej zasypial by u mnie na klacie....to jest lepsze dla niego niz lozeczko :) he pozdrawiam mamuski :*
 
W takim razie trzymam kciuki aby Martysia zakielkowala na dobre!

Jasne bardzo chetnie sie spotkam na pogaduchy;-) albo podjade w twoje okolice i strzelimy sobie jakis spacerek, tylko smiesznie bedziemy wygladac z takimi samymi wozkami;-)My od wiosny planujemy rozbudowe w Rosnowku, juz strasznie ciazy mi to centrum miasta. Tesknie za jakimis wycieczkami na swieze powietrze!
Z Ola to bylby problem, bo nie wiadomo czy wize dostaniemy :-D Chyba ze Ola przyleci do nas:-)

Jezeli chodzi o inwestycje w butelki, to Avent rowniez nie nalezy do najtanszych i jak na razie musze przyznac ze nam najlepiej sluza. Ale ja jestem ciekawska bestia i lubie sprawdzac rozne warianty, dlatego tez pewnie z ciekawosci wyprobuje i dr browna ;-)

Ania87 ja mam to samo! Wczoraj usnelam z Klaudia na piersiach i spalysmy tak z 3h. W nocy to jest moja metoda aby mala spala i nie marudzila, dzieki temu sie wysypiam:tak:
 
reklama
heja-heja!!!! w koncu znalazlam czas, ufff! i w koncu Was znalazlam, jakos mi ten dzial "mamuskowo" nie pasuje do tytulu, ale nie ja tu szefuje ;-) szukalam Was w grudniowkach! Dzieki za info babeczki!
już odpowiadam :tak:
więc , na wątku grudzień 2010 są mamuśki i dsieciaczki które z nikąd się tu znalazły;-)
i możecie tam również pisac , a ten temat na dxziale mamuśkowo jest mniej więcej z myślą o mamuśkach takich jak wy które grupowo osiadają na forum ...
jak widzisz np :stare i nowe mamuśki" jak i "mamuśki z kaffe" i tam sa jak dobrze wiem marcóweczki
jakbym miała wtracać je jak i was do typowych wątków , tamtejsze modderatorki połązyłyby wasz temat z wątkiem głównym i zrobiłby się bałagan;-) mam nadzieję że rozumiesz o co chodzi;-)
a tam jest wszystko dot grudniowych dzieci , i również mozeczie pisać i się udzielac (jak i w innych tematach) ale tam waszego założonego tematu dla waszej grupki by nie było:sorry: a tu jest i możecie sonbie pisać jako już znajome koleżanki o czym chcecie ;-)


a jeszcze prośba czy możecie edytowac posty a nie pisac jednego pod 2??
to taka mała prośba o której mowa w regulaminie niestety;-)
z góry szięki ,

jeśli jeszcze sa jakieś pytania to odpowiem :tak:
 
Do góry