reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieciaczki z maja 2004

reklama
Witam

Ja jestem czerwcowa, ale niestety nie ma zbyt wiele mam z czerwca. Od czerwca do maja niedaleko to mozemy sobie popisać :) Moze się ktoś dołączy?
 
Patryk bardzo kocha siostrzyczke przytula całuje ja musze go pilnowac bo on z tej milosci to moze ja przydusic :tak::tak:ale jak juz przyjda do nas goscie i do malej podchodza to on jest strasznie zazdrosny i reaguje zloscia krzyczy bije :wściekła/y:
 
Patryk bardzo kocha siostrzyczke przytula całuje ja musze go pilnowac bo on z tej milosci to moze ja przydusic :tak::tak:ale jak juz przyjda do nas goscie i do malej podchodza to on jest strasznie zazdrosny i reaguje zloscia krzyczy bije :wściekła/y:

Broni. Liw też nie pozwala dotykać, tłumaczy, że on się boi obcych, co jest zresztą prawdą. A jak zareagował jak przyniosłaś ją ze szpitala?
 
na poczatku tak z daleka ja obserwowal :tak:ale juz na drugi dzien byl blisko niej wystarczylo ze zaplakala on juz biegl po mnie zebym cyca jej dala:tak:
 
Ja jestem mamą Magdalenki urodzonej 21 maja 2004 oraz Maciusia urodzonego 1 stycznia 2007. Madzia bardzo szybko zaakceptowła braciszka ale po pewnym czasie wolała go unikać bo mały miał straszne kolki i bardzo często płakał. A teraz są wszędzie razem.
 
czesc Siza;-)
a jak teraz Madzia reaguje na Maciusia:confused: bo Patryk to zapomina sie w zabawach z Weroniką ze ona jeszcze taka mała jest :baffled::shocked2:
 
reklama
Do góry