reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieciaczki z maja 2004

reklama
Witam mamusie
czy mogę się dołączyć :-) ??

Mam córeczkę Julkę która urodziła się 24 maja 2004 roku i synka Grzesia urodzonego 26 stycznia 2008 roku :-)

cieplutko pozdrawiam mamusie
 
Witajcie!!!
Czesc jestem Magda mama majowej Patrycji!!
Mam wrazenie ze moja coreczka jest mało zaradna ..........:(( powiedzcie prosze jak sie zachowuja i co potrafia wasze dzieciaczki !! czekam..................
 
Cześć, mój synek jest z 06/05, zaglądałam na to forum kilka razy ale wygląda na to, że bociany w maju miały inne zajęcia bo nikt tu nie pisuje. Chciałam zapytać co powinien umieć 5cio latek aby było to adekwatne do jego rozwoju? Mój syn umie pisać proste wyrazy, liczy do ponad 100, komputer obsługuje już chyba lepiej niż ja, uwielbia grać w karty, gry planszowe, rozwiązywać zagadki... ale to chyba zależy od indywidualnych zainteresowań dziecka. Napisz co najbardziej lubi twoja córka.
:-D Pozdrawiam
 
Jak dobrze widze to od roku nikt tu nie zagladał, hmmmmm..... a ja chciałam się przywitać :-)
Mam córcie z 20 maja 2004 roku.

Zaglądacie tu jeszcze?

Posyłacie dzieci do I klasy?
 
Czesc,

Chcialam sie tylko przywitac, moj syn juz chodzi do szkoly bo mieszkamy w Irlandii, dobrze sobie radzi i od poczatku obylo sie bez problemow, lubi szkole i nowych kolegow.
 
reklama
Do góry