reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieciaczki z sierpnia 2006:)

Martyna i Olusia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Grudzień 2007
Postów
37
Witajcie dziewczyny zmieniamy nasze forum szkoda nam tamtego:( ale cóż zrobić zrobić siła wyższa:(. Mam na imię Martyna i jestem młodą mamą 15 miesięcznej Olusi, która jest kochanym aniołkiem z rogami:). Jesteśmy z Marklowic, Ola urodziła się 29 sierpnia, a ja z 11 sierpnia. Zapraszam wszystkie mamusie , które maja ochotę poplotkować, pochwalić się swoimi dziećmi, dowiedzie się czegoś nowego o dzieciach i po narzekać na nasze forum:). Będzie tu fajnie i kolorowo już ja o to zadbam:)

urodziny
 
reklama
ja mam na imie gosia jestem mamą dwuch słodkich dziewczynek klaudia ma 3 lata urodzona 20,0,2004 patrycja ma 15 miesięcy urodzona 28,08,2006 ja mam 24 lata jestem ze szczecina zapraszamy :-)
 

Załączniki

  • IMG003.JPG
    IMG003.JPG
    37,2 KB · Wyświetleń: 82
  • SP_A0110.jpg
    SP_A0110.jpg
    5,9 KB · Wyświetleń: 113




mam nadzieje że na tym forum będzie tak samo fajnie jak na tamtym niestety utraconym:-(a te obrazki na dobry początek żeby było kolorowo:-)​
 
Każde dziecko chce to samo!!!!!!!:D
Jest na świecie wiele dzieci
Kazde z nich jest inne.
Te są grube, te są chude,
tamte bardzo zwinne.
Czy z Afryki czy z Europy
tak samo grymaszą,
raz się śmieją bardzo głośno,
a czasem zapłaczą.
Wszystkie dzieci chcą być kochane,
wszystkie chcą mieć swoją mamę.
Każde dziecko chce tak samo,
aby mocno je kochano.
Czy to Zosia czy Marysia
Julka czy Krystynka.
Czy to mały, czy to duży,
chłopiec czy dziewczynka.
Każde dziecko ma swój domek,
ma miejsce na świecie.
Jest słodziutki, jest kochane
pewno to już wiecie.
Wszystkie dzieci chcą być kochane,
wszystkie chcą mieć swoją mamę.
Każde dziecko chce tak samo,
aby mocno je kochano.


 
reklama
Do góry