reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzieciaczki ze stycznia 2004:)

reklama
I ja się witam :-)
Mój synek urodził się 23.01.2004 :tak:

Teraz już chodzi do przedszkola taki z niego wielki chłop :-D
 
Witam.
Moja córcia Maja urodziła sie 14 stycznia 2007 roku o 15:40. Ważyła 2840gr i miała 53cm. Teraz to jest z niej duży przedszkolak.
 
Moja Emilka urodziła się 24 stycznia 2004 roku o 14.30 ważyła tyle samo co ja jak się urodziłam 3,650 i 53 cm dziwny zbieg okoliczności
 
Witam i z zgłaszam się również wraz z moją ukochaną Julia która urodziła się 19 stycznia 2004r. Ważyła 3950 i mierzyła 55cm, teraz jest już przedszkolakiem (właściwe od 3 lat nim jest bo poszła jako 2,5 latek) . I jak mamuśki roztropne te nasze dzieci prawda?
 
I ja i ja!!
HUBERT. ur. 21-01-2004 :-) - reszta tak jak w suwaczku ;)

Jest dzielnym przedszkolakiem, powiedzcie mi jak to jest z Waszymi dziećmi, jak ich przydzielają do grup w przedszkolu? Bo mój był w grupie 2-iej a młodsze od niego dzieci były w grupach starszych... :confused: I nic z tego nie rozumiem. Teraz chyba powinien iść od września do zerówki?? Ja juz nic z tego nie wiem :(
 
Mateuszek urodziłem się 7 stycznia 2004roku:) urodziłem się jako wcześniaczek...a teraz dorównuję swoim kolega:) jestem uśmiechnietym przedszkolakiem...choć nieraz mam swoje humorki:) pozdrawiam rówieśników:)
 
reklama
Chociaż nikt tutaj nie zagląda, to dla formalności - mam córkę Maję, urodzoną 11 stycznia 2004r. Upływ czasu mnie nieco przeraża ;)
 
Do góry