reklama

dzieciaczkowe menu

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2010' rozpoczęty przez asiek1000, 29 Grudzień 2010.

1. asiek1000

asiek1000 mama Juli & Leny

kochane mimo iz mnie to jeszcze nie dotyczy to czytam ze coraz wiecej z Was wprowadza juz nowe smaki :-p moze waro sie podzielic od czego zaczynacie, w jakiej ilosci, co smakuje maluszka a co nie itp :-D

2. Akderk

Akderk Franusiowa mama

ooooo dobry pomysł :tak:

3. reklama
  4. Guusia

Guusia Mama Olafka :)

super temat:)

to ja mam pytanie co na poczatek?
    słoiczek czy samemu przygotowac ? a jak samemu to jak?

5. Magdzik20

Magdzik20 Fanka BB :)

to ja się podłączam do pytania Gusii bo ja jak na razie daję słoiczki bo mają bardziej płynną konsystencję ale jak już mały zajarzył o co chodzi z jedzeniem łyżeczką chciałabym zacząć gotować sama
    a co do smaków to mamy już za sobą marchewkę, jabłko, marchewkę z ziemniakiem, dynie z ziemniakiem, zupkę jarzynową, mus brzoskwiniowy z jabłkami no i teraz będziemy próbować marchewki z ryżem i banana :-)

6. Taka_ja

Taka_ja Fanka BB :)

Ja wczoraj podałam małej pierwszy raz soczek Hippa "Słodkie jabłka"..smakował jej tak bardzo, że nie chciała puścić butelki :-)
    Magdzik20 mam pytanko..karmisz piersią czy mlekiem modyfikowanym? Pytam, bo sporą ilość juz podałaś Kacperkowi..aha..i rozumiem, że ten "starszy" suwaczek jest aktualny? ;-)
    Ja jeszcze poczekam z podaniem czegoś innego..ok 5-6 miesiąca wprowadzę zupki - tak mówiła mi lekarka w przychodni, żeby sie wstrzymac póki karmię piersia..

[​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

7. JolaMi

JolaMi Fanka BB :)

Mój mały też zaczął już jeść dania ze słoiczków. Spróbował już marchewki, szpinak z ziemniakami, dynia z ziemniakami i zupke jarzynową. Za radą pediatry rozpoczęłam od zupek dopiero później owoce. Bo jak dziecko zasmakuje już czegoś słodszego typu owoce to może nie chcieć zupek.

8. kerna

kerna http://www.lauraziobro.pl

Ja podam pewnie najperw dynie, kaszki na barziej gęsto itp. ale jeszcze sięwstrzymam z miesiąc pewnie.

9. onionek

onionek happy mama

Asiek super pomysl z tym watkiem :-)

Widze, ze niektore z Was juz niezle eksperymentuja z jedzonkiem :-)

10. reklama
  11. magi78

magi78 Fanka BB :)

12. 85justyna

85justyna Fanka BB :)

my już mamy za sobą jabłuszko mały już próbował jeść 4 razy no i w święta spróbowałam biszkopta namoczonego w moim mleku i małemu nic nie było. w przyszłym roku spróbuje może marchewki ugotowanej... po słoiczki narazie nie sięgam może zrobię to później kiedy mały nauczy się jeść i będzie zjadał więcej

Poleć forum