reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzieciaczkowe menu

rety nie wyobrażam sobie, zeby moja mała zjadła na śniadanie co innego niz kaszke :p ona nic nie chce :p ale moze dlatego ze tylko 2 zęby są...

a co do grzybów to mi lekarka powiedziała, ze lepiej nie dawać jeszcze dziecku.. podobno są najczęstszą przyczyną zatruć..;/
 
reklama
witam
mój Wiktor już jadł zupkę grzybową o nic mu nie było wręcz wcinał jak szalony :)
na śniadanie u nas obowiązkowo jakiś serek danio monte homo mały wybujany chleba nie chce jeść woli bułkę a najlepiej maślaną czasem kaszka ale sporadycznie
 
Dziewczyny czy dawalyscie juz zupe pieczarkowa maluchom??
bo mam chec jutro ugotowac ale nei wiem czy pieczarki jzu moge dac

ja nie zamierzam dawac małemu pieczarek, ani grzybkow zadnych:no:, tym bardziej tak jak pisze Justyna nie maja zadnych walorow odzywczych, a czesto sa przyczyna zatruc. Chociaz sama za grzyby pod kazda postacia dałabym sie pokroic:tak::-D, uwielbiam je jesc i zbierac takze.

dziewczyny a co dajecie maluchom na śniadanko??
moja niunia nie bardzo chce jeść kaszki i jajecznice wieć dajej jej chlebek z białym serkiem lub masłem i pomidorem, i tak sie zastanawiam co jeszcze moge jej zaserwowac??

asiek gdzie byłas jak Cie nie było kochana. Co tam u Was słychac? (sorki,ze nie na temat).
Odnosnie sniadan to nie pomoge bo my wcinamy zazwyczaj kaszke, jajecznice i kanapeczki, wiec w sumie to samo co Wy;-)
 
ja nie zamierzam dawac małemu pieczarek, ani grzybkow zadnych:no:, tym bardziej tak jak pisze Justyna nie maja zadnych walorow odzywczych, a czesto sa przyczyna zatruc. Chociaz sama za grzyby pod kazda postacia dałabym sie pokroic:tak::-D, uwielbiam je jesc i zbierac takze.



asiek gdzie byłas jak Cie nie było kochana. Co tam u Was słychac? (sorki,ze nie na temat).
Odnosnie sniadan to nie pomoge bo my wcinamy zazwyczaj kaszke, jajecznice i kanapeczki, wiec w sumie to samo co Wy;-)

haha no prosze ktos mnie tu jeszcze pamieta ;)
jutro napisze cos wiecej na odpowiednim watku-obiecuje, a teraz mykam do pracy
 
U nas na śniadanie od dwóch dni powrót do mleka z butelki
g060.gif
g060.gif
g060.gif

normalnie kaszka wywołuje płacz u Maxa
Przyznam się wam, że odkąd odechciało mi się jeść kaszki to niestety, niestety... kupiłam czekoladową... bo chciałam żeby w ogóle ją zjadł. Ale on jej też nie chce!
Potem dawałam mu chlebka z masełkiem. Zjadł ale kuchnia wyglądała
k025.gif
...
No i z tego chleba 3/4 lądowało na podłodze. To samo z szyneczką z indyka, którą wsuwał równo ale podobnie, pół lądowąło gdzie indziej.
W końcu, chociaż też nie zamierzałam jeszcze tego robić kupiłam mu paróweczki dla dzieci bez glutenu i laktozy w środku. Wsuwał aż się trząsł ale tak jak pisałam.
Od dwóch dni mleczko znów najlepsze... myślę, że jak mu w końcu pójdą porządnie górne ząbki to znów będzie jadł.
 
Witam!
To jednak tej pieczarkowej nie zrobilam....dzisaj mamy krupniczek.
A na sniadanko kaszka na gesto musi byc i buleczka z szyneczka albo z serem bialym albo pasztetem.

Ja to juz nie mam pomyslow na zupe dla malego moze dacie jakies propozycie na obiadki



 
haha no prosze ktos mnie tu jeszcze pamieta ;)
jutro napisze cos wiecej na odpowiednim watku-obiecuje, a teraz mykam do pracy

asiek czekamy, czekamy noooo;-), no i pamietamy (załoze sie, ze nie tylko ja:tak:)

U nas na śniadanie od dwóch dni powrót do mleka z butelki
g060.gif
g060.gif
g060.gif

normalnie kaszka wywołuje płacz u Maxa
Przyznam się wam, że odkąd odechciało mi się jeść kaszki to niestety, niestety... kupiłam czekoladową... bo chciałam żeby w ogóle ją zjadł. Ale on jej też nie chce!
Potem dawałam mu chlebka z masełkiem. Zjadł ale kuchnia wyglądała
k025.gif
...
No i z tego chleba 3/4 lądowało na podłodze. To samo z szyneczką z indyka, którą wsuwał równo ale podobnie, pół lądowąło gdzie indziej.
W końcu, chociaż też nie zamierzałam jeszcze tego robić kupiłam mu paróweczki dla dzieci bez glutenu i laktozy w środku. Wsuwał aż się trząsł ale tak jak pisałam.
Od dwóch dni mleczko znów najlepsze... myślę, że jak mu w końcu pójdą porządnie górne ząbki to znów będzie jadł.

a u nas mleczko dalej jest beee, nad ranem około 5 wypije tak 100 ml i finito. Ale na kolacje zjada kaszke, smakuje mu nawet owsiano-pszenna ze sliwka bodajze z nestle. Nie pamietam dokładnie bo pudełko wyrzuciłam. Ale pachnie ładnie, ze nawet ja bym zjadła troche:laugh2:

Witam!
To jednak tej pieczarkowej nie zrobilam....dzisaj mamy krupniczek.
A na sniadanko kaszka na gesto musi byc i buleczka z szyneczka albo z serem bialym albo pasztetem.
Ja to juz nie mam pomyslow na zupe dla malego moze dacie jakies propozycie na obiadki

jak ja nie cierpie gotowac:sorry2:, a szczegolnie obiadkow, pomysłow tez niet:no:
u nas tez dzisiaj krupniczek był:tak:
 
reklama
a moja Maja je ostatnio na obiad herbatniki :D:D kaszka rano i wieczorem jest ok, owocki są ok, ale obiadu nie tknie ;| a jak na obiad zamiast jakiejśc zupki chce dac jej mleko zeby cokolwiek zjadła to nie zje, tylko herbatniki, a wieczorem normalnie mleko zje ;|| :p
 
Do góry