reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzieciaczkowe menu

asiek1000

mama Juli & Leny
Dołączył(a)
9 Marzec 2008
Postów
3 504
Miasto
lubuskie
kochane mimo iz mnie to jeszcze nie dotyczy to czytam ze coraz wiecej z Was wprowadza juz nowe smaki :-p moze waro sie podzielic od czego zaczynacie, w jakiej ilosci, co smakuje maluszka a co nie itp :-D
 
reklama
to ja się podłączam do pytania Gusii bo ja jak na razie daję słoiczki bo mają bardziej płynną konsystencję ale jak już mały zajarzył o co chodzi z jedzeniem łyżeczką chciałabym zacząć gotować sama
a co do smaków to mamy już za sobą marchewkę, jabłko, marchewkę z ziemniakiem, dynie z ziemniakiem, zupkę jarzynową, mus brzoskwiniowy z jabłkami no i teraz będziemy próbować marchewki z ryżem i banana :-)
 
to ja się podłączam do pytania Gusii bo ja jak na razie daję słoiczki bo mają bardziej płynną konsystencję ale jak już mały zajarzył o co chodzi z jedzeniem łyżeczką chciałabym zacząć gotować sama
a co do smaków to mamy już za sobą marchewkę, jabłko, marchewkę z ziemniakiem, dynie z ziemniakiem, zupkę jarzynową, mus brzoskwiniowy z jabłkami no i teraz będziemy próbować marchewki z ryżem i banana :-)

Ja wczoraj podałam małej pierwszy raz soczek Hippa "Słodkie jabłka"..smakował jej tak bardzo, że nie chciała puścić butelki :-)
Magdzik20 mam pytanko..karmisz piersią czy mlekiem modyfikowanym? Pytam, bo sporą ilość juz podałaś Kacperkowi..aha..i rozumiem, że ten "starszy" suwaczek jest aktualny? ;-)
Ja jeszcze poczekam z podaniem czegoś innego..ok 5-6 miesiąca wprowadzę zupki - tak mówiła mi lekarka w przychodni, żeby sie wstrzymac póki karmię piersia..

 
Mój mały też zaczął już jeść dania ze słoiczków. Spróbował już marchewki, szpinak z ziemniakami, dynia z ziemniakami i zupke jarzynową. Za radą pediatry rozpoczęłam od zupek dopiero później owoce. Bo jak dziecko zasmakuje już czegoś słodszego typu owoce to może nie chcieć zupek.
 
reklama
my już mamy za sobą jabłuszko mały już próbował jeść 4 razy no i w święta spróbowałam biszkopta namoczonego w moim mleku i małemu nic nie było. w przyszłym roku spróbuje może marchewki ugotowanej... po słoiczki narazie nie sięgam może zrobię to później kiedy mały nauczy się jeść i będzie zjadał więcej
 
Do góry