reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecięce kosmetyki

Ja tak jeszcze dodam, że puder kupiłam ale wcale się u nas nie sprawdził. Jeszcze gorzej odparzał córkę. Lepiej sprawdzała się maść na odparzenia. I uważaj na chusteczki nawilżające z oliwką. Wcale nie zbierają kupki dziecka tylko rozmazują tą tłustą warstwą po tyłku. :D Raz mój facet kupił to go przeklinałam za te chusteczki.
 
reklama
ja stosuje naturalne kosmetyki, takie jak dla siebie, masło shea i olej kokosowy, z domieszaną oliwką i nie mamy żadnych problemów
 
U nas sprawdziły się kosmetyki babydream, do kąpieli, krem do buzi, balsam w razie czego. Używaliśmy przez jakiś czas emolientów kiedy były problemy skórne. Nie uważam żeby były niezbędne 'z góry'.
Na odparzenia najlepszy zielony linomag.
Chusteczki nawilżane zastąpić wacikiem nasączonym wodą. Chusteczki używamy sporadycznie i na wyjściach.
 
też myślę, że nie ma co używać za dużo, wiadomo podstawowa pielęgnacja, bez udziwnień, żeby nie naruszyć flory bakteryjnej
 
miałam taki hmm, płyn aloesowy był bardzo uniwersalny do włosów, do ciała, do twarzy. Super!
 
reklama
ja go stosowałam jako podkład pod olejowanie włosów i do stóp, fajnie nawilżał.
Mam problem z odnalezieniem dla siebie dobrego szamponu :( testuje póki co
 
Do góry