reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecięce proszki do prania

Mama Iwonki

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Maj 2005
Postów
19
Osobiście polecam dwa. Najlepszy jest obecnie dla mnie Dzidziuś. Ma dodatek płatków mydlanych. Bardzo ładnie pachnie, a co najwazniejsze - ubranka nie szarzeją. Nawet odniosłam wrażenie że jaśnieją - tzn. robią sie bielsze. To samo zauważyła moja bratowa, zanim jeszcze zdążyłam jej to zasugerować. Więc myślę, że to nie złudzenie. Do tego ma bardzo przystępną cenę - niecałe 9 zł za 1,5 kg. No i ma atest Instytutu Matki i Dziecka, więc nadaje się dla niemowląt. Naszych dzieci nie uczula. Nie kupuję juz innego.

Polecam też Lovelę. Ta dopiero pachnie... I ładnie pierze. Tyle, że jest już znacznie droższa.

Moim zdaniem stratą pieniędzy jest Jelp (nie wiem tylko jak ten nowy kolor - bo nie uzywałam). Jest bardzo drogi, a ubranka od niego szarzeją. Teraz, jak używam Dzidziusia to widzę jaka jest różnica. Uważam, że z tę cenę nie warto.

Miałam też Cypiska. Nic do niego nie mam, ale też niczym mnie nie zachwycił. Nie pachniał.
 
reklama
ja kupuje JELP, ostatnio kolor . ubranka sa czysciutkie, a biale naprawde biale. kolory tez z nich nie uciekaja. pomijajac juz tez drobny szczegol, ze czesc i tak musze prac recznie, bo farbuja :)

tak wiec moim zdaniem jest dobry, choc cena rzeczywiscie nie najnizsza. ale zachecona przez Mame Iwonki chyba wyprobuje DZIDZIUSIA :)
 
dzidziuś faktycznie jest niezły i naprawdę tani, ale ja już z miesiąc, półtora nie nmogę nigdzie go znaleźć !!!

Ostatnio piorę w jelpie (z braku laku) i nie narzekam specjalnie.

na Lovelę też nie narzekałam.

tylko, qrczę, z małym jest sporo prania, więc cena jest bardzo ważna, zwłaszcza, jak nie ma takich różnic jakościowych. I ktoś to chyba zauważył i przestał sprowadzać dzidziusia do gdańska. :mad:

jak któraś mama jest z gd i wie gdzie można ten proszek kupić, to proszę o cynk ;)
 
Cieszę się, że przeczytałam pozytywną opinię o Dzidziusiu,bo moje maleństwo urodzi się za miesiąc i wyprałam w Dzidziusiu wszystkie jego rzeczy. Mam nadzieję, że nie uczuli.
 
My praliśmy w JELPie - było ok. Pewnego dnia się jednak skonczył i wysłałam mojego chłopa na zakupy zeby tego właśnie DZIDZIUSIA zakupił bo słyszałam ze dobry. Chłop jak to chłop proszek zakupił ale BOBASA /niewielka różnica nie?/.
W każdym razie BOBAS jest beeeeeee. Za bardzo wybiela kolorowe ciuszki.
 
hihi, z cyklu 'wyślij faceta na zakupy' :laugh:

ja raz poprosiłam o kupienie gazetki pt. 'Rodzice'. no i mój ojciec wraca z obchodu kiosków i sklepów z informacją, że 'Rodziny' nigdzie nie było i sugerowali mu, żeby na plebanii spytał, bo to chyba ten tytuł od Radia Maryja
 
reklama
Martyna "dzidzius" jest w selgrosie i w lewiatanach ( jezeli masz je w poblizu) ja piore od 3 mcy i jestem bardzo zadowolona jak i z proszku tak i z płynu do prania. Szkoda ze jest tak mało dostepny bo jest tani i dobry.Jelp na mój gust jest zbyt drogi jak na mój gust.Jak piore w pralce małego ciuszki to do płukania dodaje płynu Global.Mały czysty jak łza :)
 
Do góry