reklama

dziecięce słowka

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez regina.phalange, 8 Czerwiec 2010.

1. regina.phalange

regina.phalange Początkująca w BB

Dostałam linka od koleżanki i pomyślałam, że się podzielę. Stworzyła quiz ze słówek swojego synka. Niektóre naprawdę mnie rozbroiły. :-)

www.dzieciomowa.pl/quiz/2

2. annaszewczuk

annaszewczuk Początkująca w BB

Mam 2,5 letnią córcię i od kiedy zaczęła mówić założyłam jej zeszyt i wpisuję tam jej pierwsze słówka, bardzo śmieszne. Dopisuję co raz to ciekawe sytuacje z jej udziałem. Super pamiątka!!

3. reklama
  4. tinka107

tinka107 mama Gabrysi

Kurcze regina zrobiłam ten test i do bani czyżbym nie znała swojego dziecka:) ona tak nie mówi, dla mnie bardziej wyraźnie

5. regina.phalange

regina.phalange Początkująca w BB

Tinka, który test ty zrobilaś? Musisz się tam zarejestrować i założyć słowniczek swojego dziecka. Moim zdaniem fajna pamiątka, można dodawać śmieszne powiedzonka itp. Moje dziecię mówi coraz więcej i ładniej. Oto kolejna porcja jego słówek.

quiz #746 / quiz / z dzieciomowy / słowniczek / dzieciomowa.pl

6. bigU

bigU mama listopadowa2008

moje dziecko też mówi wyrażniej, niż w tym teście z linka. Mój synek nie mówi tylko literki "k" i "h" (pomija je a najczęściej zastepuje literką "t") czasem zdarzy mu się usłyszane słowo zaseplenic(po dziecinnemu) bo ktos do niego tak powiedział np. skło-ktos powiedział zamiast szkło i on powtórzy stło co normalnie by powiedział sztło.

A ze śmieszych słów jakie mówi to:
    mumo - smoczek
    totek -kotek

Poleć forum