reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieciowe zakupy

reklama
Jeśli ktoś może jeszcze polecić mi jakiś fotelik samochodowy 9-36kg będę wdzięczna...
a może ktoś ma graco nautilus?

Pieszczoszka
- dziękuje za informację
 
Wszystkie foteliki takie do siebie podobne i nie wiadomo co tu robić.
Graco Nautilus ELITE 9-36KG Sam wybierz Prezent (2959996708) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to ten co się zastanawialiśmy

Mój mały już jest całkiem duży i jak ma kombinezon to naprawdę ledwo w nim się mieści, nie płacze ale myślę, że nie jest mu wygodnie. Teraz jeździ w nosidełku do 13kg a on już pewnie 10kg waży, więc chcemy coś już kupić...
 
Wiolonczela ja tez oglądałam te romery takie które wpinasz i mają obrotowe siedzisko bardzo ułatwia to wyciąganie dziecka:tak: No tylko że używany kosztował jakieś 400 zł :sorry2:
 
Sosinka zgadzam się z Tomi, że zmiana fotelika dla półrocznego dziecka to trochę za wcześnie, głównie ze względu na ten kierunek jazdy. Gdyby nie daj Boże cokolwiek się Wam przytrafiło, to dużo bezpieczniej jest jak niemowlę siedzi tyłem i oparcie chroni jego główkę.
Ja mam w ogóle bzika na punkcie bezpieczeństwa więc dla swojego synka wybrałam fotelik z nowym systemem, który jest ponoć najbezpieczniejszym fotelikiem do tej pory wyprodukowanym. Niektórzy się martwią, że dziecko jest w nim za bardzo "zabudowane", ale nasz smyk polubił go od razu, a chyba najbardziej docenił zmianę kierunku jazdy (przesiadał się do nowego fotelika około 12m). Super też jest to, że ma wbudowany isofix i nie potrzeba do niego bazy. Aha i faktycznie foteliki 9-18kg są lepiej dopasowane do młodszych dzieci, niż te z przedziałem 9-36kg.
Fotelik Cybex Juno Fix 9-18Kg - Ceneo.pl
 
reklama
Do góry