reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecka gryzie inne dzieci

Anna2828

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Październik 2019
Postów
39
Witam, synek skończone 1,5 roku i mam problem z gryzieniem ... A mianowicie kiedy widzi inne dzieci , pierwsze co robi to podlatuje do nich i je gryzie .... Obecnie ma 16 ząbków , nie widać nowych .. jeśli chodzi o dorosłych to czasami ugryzie mnie i męża ... Bym 3 dni w żłobku na adaptacji i pierwsze co do podbiegł i gryz, potrafi się też zabawić z innymi dziećmi np. ale też gdzieś z początku czy w trakcie zabawy chce ich gryźć ... Martwi mnie to, że tak reaguje na inne dzieci , tłumacze , że nie wolno.. ale nie pomaga , bo rozumie wszystko co się do niego mówi, ale chyba tylko to co chce 😂😂 A ja jestem załamana ;( Bo dzisiaj np. byliśmy na spacerze , stał chłopiec, a mój synek podbiegł i pierwsze co to chcial ugryźć tego chłopca ...a tamta mama patrzyła na mnie z wyrzutem ... Czy to minie , albo czy któraś mama miała podobny problem i jakoś sobie z tym poradzila ? Z góry dziękuję za rady!!
 
reklama
Do góry