reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dziecko bije:D:D

Pysia29d

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny :D jakis czas temu narzekałam na dziecko mojej sąsiadki ze bije Mojego Antosia:D Teraz Antoś bije dziecko mojej koleżanki :DTo nie jest śmieszne ,ale śmieszy mnie to ze chwile temu plułam jak tak można wychować dzieciaka:D.Teraz wiem że można,chociaż nie wiem skąd to się wzięło.nikt go nigdy nie uderzył .W piaskownicy wygania wszystkie dzieci bo to jego( po 2 upomnieniu wracamy do domu)bije na każdym kroku 1,5 chłopca i tak samo jak dziecko sąsiadki nie da się tego przewidzieć,bawią się a nagle łup w lep.po 2 upomnieniu zawsze go zabieram,chyba ze u nas est ten chłopiec to dopóki nie przeprosi siedzi na łóżku,mnie pierze jak coś mu nie przypasuje,Juz nie wiem jak reagować

reklama

monika221

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Heh, sama się złapałam na tym, że upominam jakąś matkę, a potem sama mam taki sam problem...U nas konsekwentnie sprawdzało się, wysyłanie "na karę, na 2 min" do łóżka. Ale u nas to zdarzyło się kilka razy w domu, kiedy dwulatka uderzyła babcię, czy mamę ;)

Pysia29d

Rozwiązania
0
tyle ze u nas takie kary nie dzialaja.jak go wysle na 2 minuty to potrafi tam godzine siedzieć (specjalnie) i nie pomagają zadne sproby zeby szedł na dwór,zeby zjazdl obiad(akurat był obiad),nawet mial tablice motywacyjna ale po tygodniu znudzila mu się

rossa

Miasto
Stoczek Łukowski
Rozwiązania
0
trzeba tłumaczyć i chyba niewiele można zrobić więcej, mój siostrzeniec bił strasznie inne dzieci, i okropnie gryzł. Oczywiście były kary, czy zakazy zabawy ale niewiele to pomagało. Teraz już wyrósł z tego, jest grzeczny.
Moja Ania też ma niestety takie momenty że bije. Jak jest to na placu zabaw to koniec zabawy i wracamy do domu, jak jest to w domu to tłumaczenie. Niewiele pomaga, dziecko nie do końca zdaje sobie sprawę z tego co robi i nie panuje nad emocjami, Czekam aż z tego wyrośnie.

Rozwiązania
0
Dziewczyny :D jakis czas temu narzekałam na dziecko mojej sąsiadki ze bije Mojego Antosia:D Teraz Antoś bije dziecko mojej koleżanki :DTo nie jest śmieszne ,ale śmieszy mnie to ze chwile temu plułam jak tak można wychować dzieciaka:D.Teraz wiem że można,chociaż nie wiem skąd to się wzięło.nikt go nigdy nie uderzył .W piaskownicy wygania wszystkie dzieci bo to jego( po 2 upomnieniu wracamy do domu)bije na każdym kroku 1,5 chłopca i tak samo jak dziecko sąsiadki nie da się tego przewidzieć,bawią się a nagle łup w lep.po 2 upomnieniu zawsze go zabieram,chyba ze u nas est ten chłopiec to dopóki nie przeprosi siedzi na łóżku,mnie pierze jak coś mu nie przypasuje,Juz nie wiem jak reagować

Przede wszystkim przyjrzyj się jakie sytuacje wyzwalają takie agresywne zachowanie synka. Cóż, każde dziecko jest inne. Mój synek ma 4,5 roku i praktycznie wcale się nie bije. Czasami mnie to nawet martwi, ponieważ wiem jakie są dzieci i być może lepiej by było by młody nie zawsze dawał sobie w kaszę dmuchać.
Tłumacz do bólu dziecku, że bicie boli. Powinien wreszcie coś zrozumieć.

Blog dla dzieci. Wiersze, bajeczki i inne atrakcje

Pysia29d

Rozwiązania
0
teraz doszla rzucanie sie na beton ale nie raguje. polezy na betonie po ryczy 10 minut i idziemy dalej.Tak bylo 3 dni temu kupiłam mu jajko niespodziankę w nagorde że byl grzeczyny a ten sie rzucil ze ma byc 3 a nie 1!!

Mariolciaa

Rozwiązania
0
Też mam ten problem ;/
Trwa już jakiś miesiąc, Oliwier ogólnie ładnie bawi się sam, często go chwale "Jak ładnie się bawisz" itp.
nagle coś mu się poprzestawia podleci do mnie i "bach" i to wcale nie lekko... :/
zdarza mu się też uderzyć swojego rówieśnika... dotychczas powtarzałam mu że tak nie wolno... ale on tego nie rozumie...

nie chcę go za karę wkładać do łóżeczka, bo kiedyś niechętnie w nim spał i boje się że będzie mu się to źle kojarzyło...

reklama

Mariolciaa

Rozwiązania
0
chyba tak, przeczytałam na innym wątku... klaps uczy że w chwilach słabości można kogoś uderzyć, lub jak coś nam się nie podoba... dziecko idealnie naśladuje rodziców... tylko skąd u mojego takie zachowanie???:szok:
przyszła mi na myśl TV...

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
E Gdy dziecko bije inne dzieci-juz nie wiem co robic.. Przedszkolaki 3
agniecha83 Moje dziecko sie bije Porady - rozwój i zdrowie dzieci 3
elfica Dlaczego dziecko bije? Roczniaki i dwulatki 4
Aaazym Jak wspomóc starania o dzidzię? Potrzebuję porady 4
klaaaudys Zabkowanie u niemowlat. Potrzebuję porady 5
N Ciężki wybór, potrzebuje porady. Ciąża, poród, połóg 16
N Zapomniał jak ssać? Potrzebuję porady 2
Marta5215 Płaczące i nieznośne dziecko Potrzebuję porady 36
D Mam dziecko, intuicję albo paranoje Styczniowe mamy 2020 10
aniaslu Kiedy starania o dziecko wydają się bezskuteczne. Temat tygodnia 0
dagama Odchudzanie roczniaka BB psychodietetyczka radzi mamom 25
klaaaudys Jadłospis 6 miesięcznego dziecka! Potrzebuję porady 42
R 1,5 roczne dziecko i problemy Roczniaki i dwulatki 8
Roza1111 Roczne dziecko glowka Potrzebuję porady 0
Aniaanka kiedy klasc dziecko na brzuch Potrzebuję porady 14
S Wysypka /alergia? 9 miesięczne dziecko Potrzebuję porady 0
Dmalw Duże dziecko i prawdopodobiebstwo cc Potrzebuję porady 24
V Dziecko marudne po obudzeniu Roczniaki i dwulatki 8
O Stawy biodrowe. Dziecko 4 mce Potrzebuję porady 3
Kinga@aaa Roczne dziecko je tylko mleko Potrzebuję porady 3
K 40 tydzień, dziecko duże, a główka "za" wysoko Potrzebuję porady 9
X Ciagle mysle o dziecku Potrzebuję porady 5
C Jak odłuczyć nocnego karmienia 7 miesięczne dziecko Potrzebuję porady 27
U Czy 9 miesięczne dziecko może polknac monetę niezauważalne? Potrzebuję porady 5
N Zasiłek opiekunczy, opieka, L4 na dziecko Potrzebuję porady 1
P Koronawirus a starania o dziecko Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 111
Sylwia maybe baby Starania Potrzebuję porady 17
C Dziecko zamiast jeść w dzień je w nocy Potrzebuję porady 6
kaddafi4321 Dziecko cmoka mimo poprawnego przystawienia BB położna radzi mamom 3
A Staraczki mieszkające w UK ! Staramy się 127
K Bezskuteczne staranie się o dziecko Potrzebuję porady 18
Magdalena08 Matka cierpiętnica-Matka gestapo Pytanie tygodnia 12
aniaslu Horror w żłobku. Skrzywdzone maluchy i rodzice. Czy da się ochronić dziecko? Pytanie tygodnia 98
Justyna_maj2017 L4/zasiłek opiekuńczy na dziecko Potrzebuję porady 2
J Starania o dziecko Staramy się 2
M Dziewczyny która z Was w ciąży brała Acard 150 i urodziła zdrowe dziecko? Ciąża, poród, połóg 8
K Czy moje dziecko urodzi się zdrowe? Potrzebuję porady 14
Brzuszek2 Jak nauczyć dziecko wysokiej samooceny Potrzebuję porady 0
K Starania o dziecko - leki po owulacji Potrzebuję porady 5
pinkrose Płeć w 18 tygodniu. Potrzebuję porady 23
C dziecko nie przybiera na wadze Zdrowie 13
I Nie zrownowazony byly a wspolne dziecko. Potrzebuję porady 1
Mosia1989 Ciężko chore dziecko - 31 tydzień - czekając na najgorsze :( Potrzebuję porady 215
C Jak oduczyć dziecko bujania Potrzebuję porady 5
U Upadek z łóżka 6 miesięczne dziecko Niemowlaki 12
J Dziecko się nie rozwija Potrzebuję porady 46
L 3 letnie dziecko a kłamstwa z jego strony Potrzebuję porady 15
Mythopoeia 3 tygodniowe dziecko nie robi kupki Noworodek 10
M Jak nauczyć dziecko pić z butelki Potrzebuję porady 17
S Kołderka obciążeniowa Potrzebuję porady 0