reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecko budzi sie czesto na karmienie

A jak ją odstawiłaś? Bo ja mam identyczny problem. Mój Mikołaj za tydzień skończy rok, budził się raczej zawsze na nocne karmienie, ale odkąd chodzę do pracy, jest niemożliwy...od 5 kwili, że chce cyca i tak mu daje co chwilę (bo po chwili wypuszcza) aż w końcu nie uśnie po godzinie. Dodam jeszcze, że kolację mu próbujemy dawać i czasem zje całą, czasem część, a czasem w ogóle nic poza cycem, i nawet wtedy jak się naje, budzi mi się po 4 godzinach (śpi od 20.00 do 23.30, potem do 2.00/3.00 - tu ląduje już u nas w łóżku, bo już nie mam siły go karmić nie śpiąc, no i od 5.00 do 6.00 ranne kwilenie). Pomału wymiękam...

Mój sposób może był dość drastyczny ale skuteczny bardzo :) Piersi obsypywałam przed karmieniem trochę vegetą i tłumaczyłam Oli że cycuś jest chory i zrobił się fuj, bardzo szybko do Niej to trafiło. Córcia w ciągu 2-3 dni odzwyczaiła się od cycusia, to mi o wiele dłużej trwało pogodzenie się z utraty tych pięknych chwil, jakimi są karmienie piersią.
 
reklama
Do góry