reklama

Dziecko jje jak szalone!

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez 2Margaretki, 10 Październik 2013.

1. 2Margaretki

2Margaretki Początkująca w BB

Mam taki problem z moją małą, przez ostatnie kilka dni jje jak szalona, co godzinę co półtorej, w dzień i w nocy, jestem wykończona bo karmie piersią, sprawdzałam mleko mam tłusty pokarm, więc to że się nie najada jest mało prawdopodobne, jestem wykończona co robić? Nie chce jej jeszcze wprowadzać sztucznego mleka ;(

2. happybeti

happybeti show must go on...

To z pewnością skok rozwojowy . Przeczekaj. Bedzie dobrze.

3. reklama
  4. Karenka

Karenka Fanka BB :)

dlaczego od razu myślisz, że rozwiązaniem jest mm, skoro twierdzisz, że masz dobry pokarm?
    przeczekaj, to pewnie skok rozwojowy, może być i tak, że po prostu mała ma większą potrzebę ssania (jest "cycoholikiem":-)--jak mój synek), bądź smakuje jej to co jesz ;-)

5. andzia1980

andzia1980 Fanka BB :)

Też jestem za skokiem rozwojowym. A moze zęby jej wychodzą??? I w cycaniu chodzi bardziej o masowanie dziąsełek niż o jedzenie.
    Ja karmię synka do tej pory piersią, do 6 m-ca był tylko na piersi i też potrwafil chcieć cyca co godzinę. Było to kłopotliwe do tego stopnia,że nie mogłam nigdzie wyjśc bez niego, bo urządzał histerie. Ale dałam radę i Ty tez dasz radę:-D;-)

6. 2Margaretki

2Margaretki Początkująca w BB

Karenka- tak myśle bo nie wiem co robić :(
    andzia1980 - wszystko do buziaka pcha a rączki to w całości ale nie wiem czy to już ząbki...
    kurcze oby, dzisiejsza noc tragedia pobudka co godzina jestem wykończona ;/ czytałam gdzieś właśnie o tym skoku rozwojowym i też o tym myślałam, trudno zacisnę zęby, zapałki w oczy i wytrzymam :) dzieki za porady! :)

Ostatnia edycja: 11 Październik 2013
  7. Aneta_85

Aneta_85 Fanka BB :)

Ja bym obstawiała skok plus ząbki. Ale ząbki wcale już nie muszą wyjść, mogą i za 2 miesiące nawet.

8. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

dokładnie, możesz też spróbować dać jej gryzaczek do ciumkania ;-) bo dziąsełka mogą ją swędzieć już na ząbki a wyjdą za kilka miesięcy np. u mnie tak było ... większy problem by był gdyby nie chciała jeść w ogóle ...

9. lavista

lavista Zaciekawiona BB

obstawiam jak Aneta_85, ząbki plus skok. Mój niejadek podczas skoku jada pięknie a to wpychanie do buzi zakończyło się u nas wychodzeniem dwóch ząbków na raz.

10. reklama
  11. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

Też polecam jak dziewczyny jakiś gryzaczek, może smoczek, lub plastikową giętką łyżeczkę (taką dla dzieci własnie) :)

12. aniaania2

aniaania2 Fanka BB :)

moje miało tak samo, i jakoś samo mu przeszło, nie ma się co przejmować

Poleć forum