reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

dziecko mdleje - co to znaczy?

chryzantema78

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziecko przyjaciółki zachowuje się niepokojąco - słania się, szybko męczy, dwa czy trzy razy straciło przytomność. Ma 13 lat i zastanawiamy się, co to moze być - lekarz wykluczył padaczkę - przyjaciółka bardzo się bała, że o to może chodzić. Wiadomo, że takie przypadłości są bardzo problemowe, zwłaszcza w szkole, gdzie opieka nad dziećmi jest jaka jest a jeszcze dodatkowo nie przysparza to "popularności" w klasie. Co to może być?

reklama
A

ada04

Gość
a robiła badania na cukier:confused: przy cukrzycy a raczej przy spadkach mogą zdarzyć sie omdlenia a może ma anemie????wiesz przyczyn moze być wiele ma 13 lat okres dojrzewania moze to być stres moze serce cukrzyca wart zbadać tarczyce.....nie wiem sama możliwości jest dużo....najlepiej wykonać podstawowe badania......

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Rozwiązania
0
Cóż, hormony to to jeszcze nie są... Może stres, przemęczenie? Czy dziewczynka nie stresuje się przypadkiem szkołą?

esbeen

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
a cisnienie mierzyli jej? mozliwe, ze ma za niskie. stad omdlenia czy "slanianie sie". niech przyjaciolka koniecznie zaprowadzi mala do lekarza, dostanie Gutron w malych dawkach i bedzie po klopocie. najgorzej to przedluzac sprawe, bo rzeczywiscie dziecko bedzie "dziwolagiem" wsrod rowiesnikow...

ekstasia

MAMA '04,'06,'07
Miasto
na PN od Warszawy
Rozwiązania
0
A może się odchudza poza wiedzą matki - dzieci teraz mają różne pomysły.
Zastanawiałbym się również nad cukrzycą.

martha1

Fanka BB :)
Miasto
kraków/wieliczka
Rozwiązania
0
a czy miała robione ekg, moze to jakies problemy z serduszkiem? pamietam ze jak ja byłam w podobnym wieku jak ta dziewczynka to tez miałam omdlenia i wyszlo ze moje serduszko nie rosnie proporcjonalnie do reszty ciała, po prostu urosłam za szybko i moje serce nie bylo w stanie przepompowac wystarczajaca ilosc krwi:tak:

halinaszka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
To moze byc rzeczywiscie cisnienie. Moja siostra na to cierpiala, tez dosyc wczesnie sie to u niej zaczelo. I tak samo, omdlenia, zawroty glowy, miala tez migreny. Lepiej zeby dziecko nie cierpialo, objawy moga sie nasilic, jesli to naprawde niedocisnienie, lepiej jak najszybciej zalatwic dla niej leki...

reklama

atfk

MAMA DO KWADRATU
Miasto
zach-pom
Rozwiązania
0
ja też radzę udać sie do kardiologa!!!mogą to być objawy wady serduszka:eek:

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Potrzebuję porady 5
Mythopoeia Ciąża, poród, połóg 14