reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecko mdleje - co to znaczy?

chryzantema78

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Marzec 2008
Postów
40
Dziecko przyjaciółki zachowuje się niepokojąco - słania się, szybko męczy, dwa czy trzy razy straciło przytomność. Ma 13 lat i zastanawiamy się, co to moze być - lekarz wykluczył padaczkę - przyjaciółka bardzo się bała, że o to może chodzić. Wiadomo, że takie przypadłości są bardzo problemowe, zwłaszcza w szkole, gdzie opieka nad dziećmi jest jaka jest a jeszcze dodatkowo nie przysparza to "popularności" w klasie. Co to może być?
 
reklama
a robiła badania na cukier:confused: przy cukrzycy a raczej przy spadkach mogą zdarzyć sie omdlenia a może ma anemie????wiesz przyczyn moze być wiele ma 13 lat okres dojrzewania moze to być stres moze serce cukrzyca wart zbadać tarczyce.....nie wiem sama możliwości jest dużo....najlepiej wykonać podstawowe badania......
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a cisnienie mierzyli jej? mozliwe, ze ma za niskie. stad omdlenia czy "slanianie sie". niech przyjaciolka koniecznie zaprowadzi mala do lekarza, dostanie Gutron w malych dawkach i bedzie po klopocie. najgorzej to przedluzac sprawe, bo rzeczywiscie dziecko bedzie "dziwolagiem" wsrod rowiesnikow...
 
a czy miała robione ekg, moze to jakies problemy z serduszkiem? pamietam ze jak ja byłam w podobnym wieku jak ta dziewczynka to tez miałam omdlenia i wyszlo ze moje serduszko nie rosnie proporcjonalnie do reszty ciała, po prostu urosłam za szybko i moje serce nie bylo w stanie przepompowac wystarczajaca ilosc krwi:tak:
 
To moze byc rzeczywiscie cisnienie. Moja siostra na to cierpiala, tez dosyc wczesnie sie to u niej zaczelo. I tak samo, omdlenia, zawroty glowy, miala tez migreny. Lepiej zeby dziecko nie cierpialo, objawy moga sie nasilic, jesli to naprawde niedocisnienie, lepiej jak najszybciej zalatwic dla niej leki...
 
reklama
reklama
Do góry