reklama

Dziecko nie lubi jeździć w wózku?

Temat na forum 'Pytanie tygodnia' rozpoczęty przez karolyn1987, 1 Wrzesień 2016.

kinga30
Najlepsza odpowiedź kinga30, 1 Wrzesień 2016
Witaj. Córka darla mi się przez pierwsze 3 miesiące wiecznie biegiem na spacerze, syn też nie był lepszy. Ja zaczęłam normalnie spacerować dopiero jak... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Mój syn kiedy wychodzimy na spacer po ok 10 min (choć jest nakarmiony i przewiniety) zaczyna się przez ok 15 min drzec w niebogłosy. Nie pomaga branie na rece, smoczek, nic. Potem jest już tak zmęczony że zasypia na ok 30 min i potem znowu powtórka. Po prostu jak widzę miny ludzi których mijam to mi się chce płakać . Czy kogoś dziecko też tak ma?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14305388 by kinga30, 1 Wrzesień 2016
  3. kinga30

kinga30 Fanka BB :)

Głosów: 1
    Witaj. Córka darla mi się przez pierwsze 3 miesiące wiecznie biegiem na spacerze, syn też nie był lepszy. Ja zaczęłam normalnie spacerować dopiero jak byli więksi☺

kinga30, 1 Wrzesień 2016 Najlepsza odpowiedź
  4. reklama
  5. karolyn1987

Cieszę się że miał ktoś podobnie bo już myślałam że moje dziecko jest jedyne. A przecież na spacer trzeba wychodzić;/

6. kinga30

kinga30 Fanka BB :)

Ja też czasami myślałam że moje to jakieś dziwne egzemplarze jeszcze jak widziałam inne mamy jak spokojnie idą a ja ciągle na pełnym biegu☺ ale z czasem było coraz lepiej☺

7. Kaana

Kaana Fanka BB :)

Głosów: 1
    U nas to samo. Wkladam na spiocha, niedlugo potem sie budzi i najpierw marudzi, a potem sie juz drze w nieboglosy ;)
    Mam nadzieje ze w spacerowce juz bedzie jezdzic normalnie.. Tez mam juz dosc.. Tyle ze ja jak wyciagne i wezme na rece to mi mala chetnie na swiat patrzy tylko ten wozek jest zly ;)
    Zbliza sie jesien zima i szczerze mowiac mam nadzieje ze jednak w tym wozku zacznie siedziec bo juz jej nie wyciagne.
    Moge ci poradzic zebys przestala sie przejmowac. Spacer niech trwa tyle na ile ci dziecko pozwoli.

8. karolyn1987

Najgorsze jest to ze nawet czasem nie mam jak do sklepu iść. wolę zostac w okolicach bloku bo nigdy nie wiadomo co mu się tam uwidzi :D

9. NowaNatka

NowaNatka Fanka BB :)

Witaj,ja swojego bobasa urodzilam w styczniu i karmialm go w czapce i kombinezonie po czym szybko do wózka i na krótki spacer bylo to co u Cb ,jak mial 3-4 mc przeszlo.pozniej znów wrocilo na ok 2 tyg .a teraz gdy jezdzi w spacerówce nie ma żadnego problemu;) CIERPLIWOSCI;)

10. Malutka466

Malutka466 Moderator

U mnie na początku wszystko było ok. Wkładany do wózka zasypiał w dwie-trzy minuty. Po 2 miesiącu życia ryk, krzyk w gondoli. I wiecie co zrobiłam? Położyłam go na brzuszku. I często tak robię, jak znudzi mu się leżenie na plecach, buch na drugą stronę. Chwilę się popodnosi i zasypia. Może to dziwne, ale skoro działa, to czemu mam nie korzystać. Wtedy potrafi pospać 2-3h nawet. W domu najdłuższą trzygodzinną drzemkę również ma na brzuszku.

11. reklama
  12. karolyn1987

Hmm. Może wypróbuje

13. Malutka466

Malutka466 Moderator

Spróbuj i daj znać :D Mój Mały na brzuszku jeździł cały tygodniowy pobyt w Kołobrzegu. Przed południem spacer ok 2h i popołudniu ok. 3h. I drzemki w domu też tak sobie ucinał. Więc jemu ewidentnie podpasowało takie spanie.

Poleć forum