reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko płacze przy jedzeniu / nie chce jeść

Słuchaj, a może maluch rzeczywiście ma kolkę. Może spróbuj zmienić butelkę na Twistshake (możesz je kupić w empiku, w smyku). Ja wcześnie straciłam pokarm i mój maluch musiał szybko przejść z piersi na karmienie butelką. Koleżanka mi jąpoleciła. Butelka ma fajny, sylikonowy smoczek (kształtem bardzo przypomina kobiecą pierś), który posiada taki wentylek odprowadzający powietrze, co minimalizuje wystąpienia kolki u malucha. Ma też super mikser sitko, który idealnie rozprowadza mleko nie zostawiając tym samym grudek. A poza tym są bardzo bezpieczne i wykonane z najlepszej jakości materiałów. Jeśli zmiana mleka nie pomoże to spróbuj zmienić butelkę.
Jeśli nie masz czasu wyskoczyć do sklepu to podsyłam Ci linki, gdzie będziesz mogła sobie zamówić:
Link do: twistshake - sklep internetowy empik.com
http://www.smyk.com/search/?q=twistshake&fq[category_id]=0
 
reklama
Do góry