reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko , problemy finansowe

A do mnie nie przemawia tłumaczenie z innym adresem. W dobie bankowości internetowej na pewno wszystko było w wiadomościach na koncie
Komornik przesyła pisma na adres, który podaje wierzyciel. Więc możliwym jest aby dłużnik zmienił adres nie informując banku, w takim przypadku bank jako wierzyciel podaje adres który ma w umowach itd, i jest to papierowa korespondencja.
Dziwne, że nie było najpierw egzekucji z rachunku bankowego, wynagrodzenia za pracę, ruchomości a od razu z nieruchomości. Chyba, że wszystkie sposoby egzekucji prowadzone były równocześnie.. i tak mi z tego wynika co czytam, bo w przeciwnym wypadku @Viv dowiedziałaby się wcześniej, że jest jakaś egzekucja komornicza, nawet nie mając papierów zauważyłaby, że komornik zajął rachunek bankowy i wynagrodzenie za pracę.

Ja oczywiście wnioskuję tylko z informacji, które autorka podaje...
 
reklama
Do góry