reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Dziecko rok po roku jak przetrwać ciążę

reklama

_zuzanka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Styczeń 2014
Postów
1 200
Miasto
Wrocław
Nie pamiętam ;-) Brzuch mi raczej nie przeszkadzał, bardziej mdłości i wahania nastrojów. Oczywiście ok 7 miesiaca robi się już ciężej, ale zmiany przychodzą stopniowo i dziecko też się uczy, że mama wolniej się rusza, nie nosi itp. A jaka różnica będzie u Ciebie?
 

wawka2013

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Lipiec 2013
Postów
1 956
Ja mam dzieci z różnicą 18 miesięcy. Od siódmego miesiąca musiałam mieć pomoc w postaci niani do starszej córki. Musiałam się oszczędzać, bo mi się szyjka skracała, a córka odkywała tajniki placu zabaw. Z brzuchem nie mogłam jej dźwigać. Po narodzinach nie było niestety lepiej.Teraz moja młodsza ma pół roku, starsza ma dwa i jest nadal ciężko. Niania nadal przychodzi do starszej córki.
 
Do góry