reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecko rośnie a pecherzyk ciążowy nie!

Tak jak pisałam poszłam dziś na wizytę do mojego ginekologa. Lekarz powiedział, że nie jest dobrze. Dostałam na jutro skierowanie do szpitala, mają mi zrobić specjalistyczne badania (m.in. ocenę kardiotypu płodu i coś tam jeszcze). Lekarz stwierdził, że dopiero jak bedą wyniki bedzie można wyrokować co dalej. :"(
Napisze po wyjściu ze szpitala, niestety nie mam pojęcia ile to bedzie trwało...
 
reklama
hej Dziewczyny, dziś wypisali mnie ze szpitala. Właśnie wróciłam do domu więc pisze co słychać w naszej sprawie.
Do szpitala zostałam skierowana gdyż mieli mi zrobić amniopunkcje i ocenić kardiotyp płodu. Wczoraj miałam zrobione usg, zmierzyli dzidziusia wzdłuż i wszerz. Generalnie potwierdzili to co było w poprzednim badaniu czyli, że dzidziuś rozwija się dobrze. Zastrzeżenia jakie wyszły w badaniu wzbudzające niepokój: zmniejszona ilośc płynu owodniowego, żołądka w typowym położeniu nie uwidoczniono a pęcherz moczowy jest mały (ale powiedzieli że narazie mam nie panikować). Ponieważ moja ciąża jest o 2 tygodnie mniejsza (licząc od ostatniej miesiączki -15tc a z usg wychodzi -13tc) Pan Profesor nie zdecydował się wykonać badania amniopunkcji, stwierdził że kardiotypu nie da się jeszcze ocenić (robił to badanie innej pacjentce w 13tc i kardiotyp nie wyszedł).
Staneło na tym że mam się zgłosić do szpitala za 2 tygodnie i wtedy jeszcze raz usg, zobaczymy czy coś się zmieni u mojej dzidzi i wtedy bedę miała zrobioną amniopunkcję.
Jestem pełna skrajnych emocji bo choć trafiłam na bardzo dobry oddział do rewelacyjnego specjalisty to i tak bardzo się boje o to moje maleństwo. Z drugiej strony po cichutku gdzieś tam na serca dnie wierze, że może jeszcze wszystko bedzie dobrze :''''(
 
Będzie dobrze, na pewno :) Jest lepiej niż myślałaś, a teraz już TYLKO lepiej. I bez stresu, bo dzidziuś się denerwuje! ;) :*
 
Bądź dobrej myśli!!! Jest duże prawdopodobieństwo że będzie dobrze:)) I nie stresuj się zbyt dużo i dbaj o siebie! A za 2 tyg mam nadzieję że napiszesz że jest coraz lepiej:)
 
To jest jakiś koszmar znowu jestem w szpitalu bo dostalam plamienia. Mam zostac tu do do wtorku bo na ten dzien mam zaplanowana amniopunkcje. Jestem przerazona bo moj lekarz powiedzial ze zle to widzi (malo wod, pozycja przygieciowa dziecka i niska hipotrofia) jest pewien ze w amnio co wyjdzie. Malo tego powiedzial zebysmy z mezem porozmawiali o ewentualnej terminacji ciazy. Jestem zalamana :-(
 
reklama
Do góry