reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko sie potyka

agalodz

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Marzec 2011
Postów
417
Miasto
Łódź
Witam,mam pytanie,mój synek ma teraz 19 miesięcy zaczał chodzić dobrze gdy miał 15.No właśnie-dobrze on do tej pory nie chodzi dobrze tzn cały czas sie przewraca potyka o nogi i chodzi bardzo szybko i cała swija sylwetke wypycha do przodu i po paru chwilach upadek..Powiem ze jest poprawa sprzed miesiaca ale dobrze nie jest nie wiem co robić lekarz rodzinny pytał czy sie przewraca tylko na jedną strone jeśli nie to kazała czekać do 2 lat i nie wiem co robic..Pozdrawiam proszę o odpowiedź.
 
reklama
Na wszelki wypadek udałabym się na konsultację do innego lekarza, w końcu nie jest to już taki maluszek.
 
Do góry