reklama

dziecko się wije

Temat na forum 'Porady rehabilitantki' rozpoczęty przez maaga, 4 Luty 2012.

1. maaga

maaga Fanka BB :)

mam pytanie moja córka chodzi na rehabilitację stwierdzono u niej słabe mięśnie karku i asymetrię teraz widać już poprawę kształtu główki i wzmocnienie ale zastanawia mnie jej zachowanie ruchowe, chodzi mi o to, że jakiś czas temu zaczęła się wić przy zabawie i nie tylko, kręci wtedy główką na boki dość szybko oraz rączkami na zmianę i całym tułowiem, czy to normalne?

2. Anna Maria Sikorska

Anna Maria Sikorska Ekspert BB. Rehabilitacja

Witam, proszę poradzić się rehabilitantki zajmującej się dzieckiem. Takie zachowanie dziecka dobrze jest zobaczyć, żeby poradzić coś sensownego. U starszych dzieci szybkie kręcenie głową może świadczyć o potrzebie dostymulowania przedsionka. U maluchów konieczna jest bardziej wnikliwa obserwacja.

3. reklama
  4. kachaa28

kachaa28 Fanka BB :)

maaga mam pytanko.kto stwierdzil ze twoja corcia ma asymetrie??czy malutka miala bardzo krzywa glowke??pytam bo moj synus ma plaski lebek z tylu i wszyscy lekarze mi mowia ze to normalne i nie mam sie martwic.ze to dziecko lezace jeszcze i jak zacznie siadac to glowka sie uksztalci.nie wiem czy mam sie martwic czy nie:eek:

Poleć forum