reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Dziecko to taki ktoś, na kogo ciągle patrzy sie z góry

dziuba127

mama Martysi i Maleństwa
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2007
Postów
4 028
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Kochane przyszłe i obecne mamusie, proszę Was abyście wypowiedziały się na temat postawiony w tytule tego wątku czyli

"Dziecko to taki ktoś, na kogo ciągle patrzy się z góry"
ustosunkujcie się do tego twierdzenia, wyraźcie swoje zdanie, jestem na 4 roku pedagogiki, potrzebne mi to do pracy zaliczeniowej z jednego z fakultetów; proszę o Wasze szczere opinie, na pewno mi się przydadzą!!
z góry dziękuję
 
reklama

kasiekr

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Listopad 2007
Postów
17
Rozwiązania
0
Myślę, że patrzenie na dziecko z góry może mieć różny wydźwięk:
1. Pozytywny. Ja wiem, co jest dla Ciebie dobre, chcę pokierować tobą tak, żebyś był szczęśliwy i bezpieczny w tym wielkim świecie:tak:
2. Negatywny. Jestem starszy i mądrzejszy, więc siedź cicho. Podejście bardzo przedmiotowe.:no:
Szkoda, że czasami nie zniżymy się do poziomu dziecka i nie spojrzymy jego oczami na świat. Czy zapomnieliśmy już o naszych dziecięcych troskach?:hmm:
 

evei_66

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2007
Postów
31
Rozwiązania
0
To taki Ktoś kto jest nirzszy ;;-) żarty sie mnie tzrymaja, ale poważnie to myslę, że to taki ktoś kto zawsze bedzie miał mniej do powiedzenia
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry