reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko uczulone na wszystko!!!!

hej jestem mamą małej alergiczki od kiedy córcia skończyła 2,5 miesiąca była na ele care. Jest pod stałą kontrolą gastroenterologa i alergologa. Od 2 miesięcy jesteśmy już na nan ha i mamy sporą grupę pokarmów i produktów, które możemy jeść. Obecnie uczula mała soja, jajko i marchew kolejna kontrola za 6miesięcy. Może któremuś z rodziców przyda się, że mała była prawie cały czas na probiotykach bio gai a rewelacyjny okazał się latopic (trzeba go stosować minimum 3 miesiące). Lekarze polecali nam lek z Czech o nazwie nalcrom, dużo czytaliśmy o nim, ale małej samo zaczęło przechodzić. Nalcrom jest polecany na alergię pokarmową u naprawdę małych dzieci.
 
reklama
Jezeli dziecku wyjdzie w testach dokladnie to na co jest uczulone, to mozna je wyleczyc z tego. Wiadomo, ze nie calkowicie, ale w jakim stopniu mozna. Warto wiec udac sie do wlasciwego lekarza.
 
Witam,

Jestem w podobnej sytuacji, moja corka ma aktualnie 8 miesiecy i wiekszosc produktow ja uczula.
Pani post pasuje do mojego przypadku.
Nie bede sie rozpisywac, bo nie wiem czy pani korzysta z tego forum.
Szukam wsparcia i wszystkiego co mogłoby pomoc mojemu dziecku.

Bardzo prosze o kontakt.

Pozdrawiam
Sylwia
 
Wiem, że alergia mojego synka to nie to samo. Bo ja już wiem co uczula moje dziecko, ale polecam ci książkę, która otworzyła mi oczy i wiele rzeczy pomogła zrozumieć. Jest to książka pt. "Alergie" dr Danuta Myłek , chyba, że już ją masz.
Ja przy alergii mojego smyka zmieniłam dietę, wytępiłam owsiki i lamblie, objawów alergii nie ma póki co.
Pozdrawiam
 
Do góry